Szerviztanácsadó

  • Cég neve

    Scania Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    2051 Biatorbágy, Rozália park 1.

  • Fizetés

    Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Sport támogatás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • tájékoztatja az ügyfeleket a műszaki átvizsgálások eredményéről, a megrendelt munkákat előjegyzésbe veszi a foglalási rendszerben.
  • megtervezi és megszervezi a szervizben végzendő munkákat
  • árajánlatot készít, utókövetést végez
  • megnyitja és lezárja a megrendeléseket, kiállítja a számlát
  • helyettesíti az alkatrész értékesítőt

Elvárások

  • minimum középfokú műszaki végzettség (felsőfokú műszaki végzettségű pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • szervezési és adminisztratív készség
  • hatékony időgazdálkodási készség és képesség a megadott határidő betartására
  • erős kommunikációs készség, és jó kapcsolatteremtő képesség
  • ügyfélközpontú hozzáállás
  • jó tárgyalási és meggyőző képesség
  • jó problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • több műszakos munkarend és szombati munkavégzés vállalása extra bónuszért
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • angol-, vagy németnyelv-tudás
  • középiskolai műszaki végzettség
  • korábbi tapasztalat az autóiparban, kereskedelemben
  • kárszakértői végzettség, biztosítási ügyintézésben szerzett tapasztalat
  • C, D és E kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • bejelentett bér, mely alapfizetésből és jutalékból áll
  • versenyképes juttatási csomag
    • sport tevékenység támogatása
    • iskolakezdési hozzájárulás
    • születési támogatás
    • toborzási jutalék
    • jubileumi jutalom 5 év munkaviszony után
    • hűség program keretében látogatás a svédországi gyárba
  • ideális munkakörnyezet
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • folyamatos szakmai fejlődés, rendszeres oktatások

Céginformáció

HA SZERETNÉL A LEGÚJABB TECHNOLÓGIÁVAL DOLGOZNI, ITT A LEHETŐSÉG!

SCANIA BIATORBÁGYI MÁRKASZERVIZÜNKBE KERESÜNK KOLLÉGÁT Szerviztanácsadó MUNKAKÖRÖKBE.

SCANIA:

Scania a világ vezető busz és vontató, tengeri és ipari motorokat gyártó cégeinek egyike. Európai, latin-amerikai, ázsiai gyártóegységekkel és 50 000 munkavállalóval területének egyik legjövedelmezőbb cége.

A Scania Hungária Kft. 100%-os leányvállalat és a Scania termékek hivatalos importőre Magyarországon. A biatorbágyi importőr tevékenységen kívül a Scania Hungária Kft. hat saját tulajdonú kirendeltséggel rendelkezik, amelyeken keresztül Scania vontatókat és buszokat értékesít és szerviz tevékenységet folytat.

A Scania Hungária Kft. a Közép-Európai Régió tagja, prágai központtal. A régió tagjai Magyarország, Csehország és Szlovákia.

Kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva szíveskedjen eljuttatni a fizetési igénye megjelölésével.