Szerviztanácsadó (munkafelvevő)

  • Cég neve

    JÁSZ-PLASZTIK AUTÓCENTRUM Kft.

  • Munkavégzés helye

    2151 Fót, Fehérkő utca 4.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, személyesen és telefonon egyaránt
  • Ügyfél elégedettség maximális szinten tartása
  • Munkafelvételi folyamat lebonyolítása, a hozzátartozó előjegyzés-kezelés elvégzése
  • Árajánlatok készítése
  • Javítási feladatok ütemezése, követése
  • Ügyféligények rögzítése, probléma feltárás és tanácsadás, munkakörhöz kapcsolódó többletértékesítés
  • Az ügyfelek folyamatos tájékoztatása a javítási folyamat során.
  • A szervizüzem munkájának koordinálása, a szerviz- kihasználtság fokozatos növelése
  • A tevékenységhez tartozó, szükséges adminisztratív feladatok ellátása
  • Flottás ügyfelek szervizelésének teljes körű lebonyolítása
  • Interaktív munkafelvétel, gépkocsi átadása-átvétele
  • Garanciális feladatokkal kapcsolatos munkák ellátása, ellenőrzése
  • Elvégzett javítások minőségének ellenőrzése, gépkocsik átadása
  • Szerviz reklamációk kezelése

Elvárások

  • Középfokú műszaki szakirányú végzettség
  • Kiváló kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség
  • Jó szervező – és problémamegoldó készség
  • Megnyerő személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Márkaszervizben szerzett gyakorlat
  • Legalább 3 év autós szakmában szerzett gyakorlat
  • B  kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Angol és/vagy német nyelv ismerete
  • Prémium márkánál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  •  Versenyképes teljesítményarányos, bejelentett bérezés, plusz cafateria
  • Stabil vállalati háttér, prémium színtű munkakörülmények
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest M0/M3 csomópont

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A JP Auto a legnagyobb magyar tulajdonban lévő Mercedes-Benz és KIA márkakereskedői hálózat. Új kollégánkat a Budapest M0/M3 csomópontban található, nemrégiben átadott létesítményeinkbe keressük.

Kérjük, küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció és a fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.