Szervizszerelő gyakornok

  • Cég neve

    KITE Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Felsőzsolca

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Szervizszerelő gyakornokként a feladataid a következők lesznek:

  • a társaság működésének és tevékenységének megismerése
  • cégen belüli szakmai képzéseken való aktív részvétel
  • szakmai tudás fokozatos elsajátítása
  • gépek és berendezések szervizellátásában való aktív közreműködés (műhelyben és partnerek telephelyein egyaránt)

Téged keresünk, ha:

  • gépészeti vagy autószerelői végzettséged van, vagy közvetlenül a végzés előtt állsz,
  • számítógépes ismereteid legalább felhasználói szintűek,
  • van "B" kategóriás jogosítványod, és ezt vezetési rutinnal is ki tudod egészíteni,
  • mobilis vagy – mivel munkádat nagyrészt terepen fogod végezni,
  • erős benned a fejlődni, tanulni akarás,
  • jó együttműködési képességgel rendelkezel,
  • megbízhatóan és pontosan végzed a munkád.

Ha a felsoroltakon kívül az alábbiak is igazak rád, akkor köztünk megtalálhatod a helyed:

  • mezőgazdasági műszaki végzettséggel rendelkezel,
  • foglalkoztál már gépek szervizelésével,
  • van gyakorlatod a számítógépes diagnosztika területén,
  • angol nyelvtudásod legalább társalgási szintű.

Munkavégzés helye, lakóhelytől függően:

  • Felsőzsolca és környéke.

Munkádért cserébe a következő juttatási csomagra számíthatsz:

  • versenyképes havi alapjövedelem,
  • alapbéren felüli, teljesítménytől függő plusz jövedelem,
  • béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás),
  • kinevezést követően: céges autó, mobiltelefon, laptop, tablet,
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás,
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierlehetőség.