Szervizrendszer támogató gyakornok

  • Cég neve

    Porsche Hungária Ker. Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budaörs

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

SZERVIZRENDSZER TÁMOGATÓ GYAKORNOK

A Porsche Hungaria Magyarország piacvezető autóimportőr vállalata. A világszinten 29 országban, több mint 34 ezer alkalmazottat foglalkoztató Porsche Holding tagja, illetve a Volkswagen Konszern meghatározó részegysége.

Munkatársaink szakértelmükkel nap mint nap világszínvonalú tevékenységet folytatnak az autóiparban.

Jelmondatunk: „A kiválóság a hajtóerőnk!”

Ha ön is részese szeretne lenni a mobilitásnak és a jövő alakításának, várjuk jelentkezését!

Ami az Ön feladata lesz:

  • Segítségnyújtás informatikai szoftverek támogatásában, jogok kiosztása, kiosztott szerepkörök és jogosultságok ellenőrzése.
  • Hibajegyek csoportosítása, táblázatba rendezése és a gyakran felmerülő általános problémákra körlevelek kiadása.
  • Új applikációk bevezetése kereskedéseknél, szoftver újdonságok nyomon követése és közzététele a partnerek felé.

Ami a munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony legalább 12 hónapig
  • Heti 20-30 óra rendelkezésre állás
  • Erős IT és digitális affinitás
  • MS Office programok magas szintű ismerete
  • Problémamegoldó készség és rugalmasság
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Csapatmunkára és önálló precíz munkavégzésre irányuló képesség
  • Ügyfél centrikus szemléletmód

Amit kínálunk:

  • Multinacionális cégkultúra
  • Egészségnap
  • Színes szociális élet, kulturális programok

Foglalkoztatási forma: diákszövetkezeten keresztül

Munkavégzés helye: Budaörs, Innovációs és Tréning Centrum

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.