Szervizmérnök/szerviztechnikus

  • Cég neve

    MEDIFAIR Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Szívesen dolgoznál a Medifairben? Lehet, hogy te vagy a mi emberünk!
Csapatunkba szervizes kollégát keresünk 8 órás munkarendbe.
Új kollégánk feladatai közé tartozik majd a cég által forgalmazott műszerek felülvizsgálata, szervizelése, karbantartása, ezekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása. A munkakör részben helyhez kötött, részben kiszállással történik Magyarország egész területén.

Elvárások

Amit kérünk:
  • szakirányú végzettség (villamos-,  gépész-, finommechanikai- szakirányú mérnöki, illetve technikusi végzettség)
  • gyakorlati munkatapasztalat
  • valós műszaki affinitás
  • jó kézügyesség
  • rugalmasság
  • jó kommunikációs készség
  • önálló döntéshozatali képesség
  • folyamatalapú gondolkodás
  • angol nyelvtudás (középfok)
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Angol nyelv magasabb fokú ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • családias hangulat
  • versenyképes bérezés
  • kiszámítható munkarend

Céginformáció

Cégünk Budapesten, annak XXII. kerületében található. BKK-val és autóval is könnyen megközelíthető.
Nyitvatartásunk hétfőtől péntekig, munkanapokon.
Profilunk orvosi műszerkereskedelem és szerviz tevékenység, a cég mérete: mikrovállalkozás, mely 2001 óta működik.
A szerviz részlegünkben túlnyomórészt a cégünk által forgalmazott műszerek/ készülékek javítása, karbantartása folyik illetve azok felülvizsgálatát végezzük.

A fényképes önéletrajzokat várjuk, kérjük a bruttó/nettó bérigény megjelölését is!