Szervizmérnök (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

  • Cég neve

    EXTOR SERVICES KFT.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Gyár utca

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Legyél Te is az ország egyik vezető szünetmentes megoldás szállítójának fiatalos, lendületes csapattagja!
Mutasd meg, hogy mire vagy képes egy ösztönző környezetben!
Az EXTOR Services Kft. a 100 százalékban magyar tulajdonú EXTOR cégcsoport tagja, amely immár 23 éve a szünetmentes megoldások piacának meghatározó szereplője.
Nálunk izgalmas, kihívásokkal teli, otthonos munkakörnyezetet kínálunk azok számára, akik lehetőséget keresnek arra, hogy kiemelkedhessenek és fejlődjenek. Az EXTOR-nál elszánt és szakértő kollégákkal dolgozunk együtt azért, hogy közösen elérjük és túlteljesítsük a kitűzött célokat.
Folyamatosan bővülő csapatunkba új kollégát keresünk az alábbi munkakörbe:
Szervizmérnök
(Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Feladatai:

  • Elektromos autó (EV) töltő berendezések üzemeltetésnek támogatása karbantartási és szervizszerződés keretében
  • Szerviztechnikusokkal való együttműködés
  • Projektmérnök (saját kollégák) által telepített berendezések szervizelése
  • Szerviz ajánlatok elkészítésében való közreműködés
  • Garanciális és garanciaidőn túli javítások elvégzése
  • Helyszíni és a szerviz telephelyén történő javítások elvégzése
  • Nagyjavítások, felújítások elvégzése
  • Akkumulátor felülvizsgálata és cseréje
  • Teljes rendszertesztek, mérések, terheléses vizsgálatok elvégzése

Elvárások:

  • Villamosmérnöki diploma
  • Erősáramú berendezések szervizelése területén szerzett tapasztalat előny
  • Aktív angol nyelvtudás előny, de nem feltétel
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Rugalmasság
  • Gyors és önálló problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges gépkocsi, mobiltelefon
  • Országos tevékenység (belföld, nem ott alvós)
  • Kiszámítható munkarend
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai felkészítés, fejlődési lehetőségek
  • Modern, motiváló, elegáns munkakörnyezet
  • Dinamikus, fiatal csapat

Munkavégzés helye: Budapest

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.