Szervizmérnök

  • Cég neve

    HIDRA Kft.

  • Munkavégzés helye

    1103 Budapest, Gyömrői út 108.

  • Fizetés

    Bruttó 700e - 830e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Beérkező szerviz/felújítási/gyártási igények felmérése, majd árajánlat készítése
  • Cégünknél folyó projektek és munkafolyamatok irányítása
  • A szerelő csapat irányítása, esetenként külső munka területen
  • Hidraulikus rendszerek tervezése és gyártása
  • Hidraulikus rendszerek helyszíni vagy műhelyünkben történő javításának kezelése
  • FONTOS, hogy nem tervező mérnököt keresünk! Így aki elsősorban munkáját a tervezésben látja, nem nálunk fog tudni kiteljesedni.

Elvárások

  • Mérnöki végzettség
  • Gyakorlatias gondolkodás
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Megoldás centrikus gondolkodás
  • Gépészeti munka szeretete

Előnyt jelent

  • Hidraulika területén jártasság
  • Angol, vagy német nyelv társalgási szintű ismerete
  • Hidraulika területén szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel.

Céginformáció

Budapesti központú, kecskeméti telephellyel is rendelkező, hidraulikával, pneumatikával és egyedi gépgyártással foglalkozó cég keresi leendő gépészmérnök végzettségű kollégáját.

Fiatalos, gépészetet és gépeket szerető csapatunkba várjuk, azt a gyakorlatias gépészmérnököt aki klasszikus gépészként is szeretne kiteljesedni.