Szervizmérnök Growwwer

  • Cég neve

    GEOINFORM Kft

  • Munkavégzés helye

    Algyő

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

A Felszíni Kútszervizek - komplex technológiák, létesítmények, személyi állomány - munkájának biztonságos, költséghatékony, környezettudatos átfogó irányításának támogatása és felügyelete a vonatkozó előírások és utasítások szerint. Forrás és költséggazdálkodási feladatok ellátásában aktív részvétel, a szerződések teljesülése, az előírt határidők, költségnormák és minőségi követelmények betartásával.

Bővebben:

  • A felelősségi köréhez tartozó több szerviz tevékenység felügyelete, a műveletirányítókon keresztül vagy közvetlenül, a vonatkozó előírások, utasítások és felettesei utasításai szerint.
  • Közvetlenül részt vesz a rövid távú, napi feladatok meghatározásában, a projekt- és költség tervekkel összhangban, ellenőrzi a végrehajtást, a folyamatos üzemvitel biztosítása érdekében
  • Figyelemmel kíséri a szerviztevékenységek számára felmerülő beszerzési igények indítását a vállalati szabályozásoknak megfelelően. Kapcsolatot tart a beszerzéssel a feladott igények nyomon követése érdekében
  • Aktívan részt venni a Well Test és Mud Loging mérések előkészítésében, kivitelezésében. Megismeri a műveletek során használt eszközök működését, PM1 karbantartásokat.
  • A Szerviz tevékenységek eszközei, berendezései állapotának nyomon követése az előírások szerint az üzemvitelhez szükséges műszaki állapot és a rendelkezésre állás fenntartatása.
  • Kapcsolatot tart a vállalat szervezeti egységeivel, valamint a mérnökségi csoport tagjaival a hatékony és folyamatos feladatvégzés érdekében.
  • A külső/belső ügyfelekkel/szállítókkal/vevőkkel/hatóságokkal kapcsolatot tart a projektek előkészítése, kivitelezése és a nem rutin jellegű problémák megoldása érdekében.
  • Közreműködik az ISO és EBK rendszer alkalmazásában, valamint folyamatos aktualizálásában, fejlesztésében, írásos auditok formájában.

Elvárások

  • Tanulmányi háttér:  felsőfokú műszaki vagy földtudományi végzettség.
  • Személyiségjegyek: kíváncsiság, magabiztosság, céltudatosság, proaktivitás, kreatív ötletek, eredményorientált hozzáállás esetlegesen felmerülő problémák esetén.
  • Csapatjáték: mi abban hiszünk, hogy csapatmunkával egy erős közösséget tudunk létrehozni.
  • Nyelvtudás: középhaladó angol nyelvtudás.
  • Tech Guru: MS Office programok magabiztos használata.

Amit kínálunk

  • Személyes fejlődés: nem számít milyen háttérrel rendelkezel, segítünk megtalálni mindenki számára a helyes irányt. Érdeklődj bármely terület iránt, mi biztosítjuk számodra a biztos alapokat, amire építkezhetsz, neked pedig csak arra kell fókuszálnod, hogy megoldásokban gondolkodj, és megadd a kezdőlökést a karriednek!
  • Stabil háttér: ebben a világban, ahol villámgyors sebességgel változik minden, mi kiemelten fontosnak tartjuk a stabilitás megőrzését. Csatlakozz Te is, és építsük együtt a jövőt!
  • Összetartás és erős közösség: MOL Csoportban megoldásokat teremtünk, és hiszünk abban, hogy csapatként együtt képesek vagyunk szárnyalni. Csatlakozz az inspiráló közösségünkhöz, amelynek 25 000 tagja együtt dolgozik azért, hogy megoldásokat teremtsen és erősítse egymást.
  • A régióra gyakorolt hatás: napi szinten elősegítjük Közép- és Kelet-Európa feljődését, milliók életét megkönnyítve szolgáltatásainkkal és termékeinkkel. Amennyiben részt vennél a régió formálásában, és szívesen dolgoznál különböző szakmai háttérrel rendelkező szakemberekkel, akkor itt a helyed!

Céginformáció

Legyél nálunk diplomás pályakezdő, és jelentkezz a #Growww programunkba!

Közel két évtizede indult útjára MOL Csoport izgalmakkal teli friss diplomás programja, amely a fiatalok és a pályakezdők számára biztosít teljes munkaidős lehetőséget és karrierutat is egyben Magyarország egyik legstabilabb multinacionális vállalatánál. A MOL-nál nem csak az energiaipar fejlődésébe láthatsz bele, hanem részese lehetsz a mobilitást és fenntarthatóságot érintő változásoknak is. A jelentkezők számára versenyképes alapbért és juttatási csomagot biztosítunk. Ezek mellett pedig bővítheted a kapcsolatai hálódat, egy dedikált mentor fog kísérni az utadon, illetve részt vehetsz majd csapatfeladatokban.

Szívesen kipróbálnád? Ne csak próbálkozz, jelentkezz most!

Szívesen kipróbálnád? Ne csak próbálkozz, jelentkezz most a 'Jelentkezem' gombra kattintva.