Szervízmérnök

  • Cég neve

    CONTROL-X Medical Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Dunakeszi

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Digitális röntgendiagnosztikai termékek telepítése és műszaki támogatása (szoftveres, elektronikai vagy mechanikai meghibásodások) személyes megjelenéssel vagy távoli elérési csatornákon
  • Részvétel műszaki tanfolyamok, képzések lebonyolításában

Elvárások

  • Jártasság elektronika és mechatronika területén
  • Műszaki végzettség és (vagy) erős műszaki tapasztalat
  • Proaktív, higgadt, nyugodt hozzáállás, csapatjátékos
  • Alaposság, jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Röntgenszervízben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás és néhány napos külföldi munkára (telepítés, hibajavítás) való nyitottság
  • Bővített sugárvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Vállalati gépkocsi használat
  • Cafeteria, 13. havi fizetés
  • Dinamikusan fejlődő hazai egészségipari kkv, fiatalos és családias munkakörnyezettel
  • Nemzetközi orientációjú vállalat (termékeinket kórházakban szerte a világon alkalmazzák)
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Szakmai fejlődési lehetőség