Szervizes

  • Cég neve

    IMEX Filtertechnika Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Nettó 300e - 400e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Ipari elszívó rendszerekre specializálódott üzletágunk keres: alapvető mechanikai és villamos ismeretekkel és érdeklődéssel rendelkező, akár pályakezdő kollégákat karbantartásokon való részvételre.

Feladat: Ipari elszívó és szűrőrendszerek és gépek felülvizsgálata, karbanatartási feladatok elvégzése, kezdetben tapasztalt kollega irányításával, később akár önállóan.

Munkaidő: rugalmas. Az országos lefedettség által utazással, olykor több napos körútakkal.
Kiindulási/érkezési pont: Budapest és Sopron vonzáskörzete

Elvárások

alapvető mechanikai és villamos ismeretek
rugalmasság, pontosság, megbízhatóság
lelkiismeretes munkavégzés

Előnyt jelent

B kategóriás jogosítvány előny

Kérem, küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelöléssel.