Szervizes / elektromos gépszerelő

  • Cég neve

    GASTRO MEDINOX Kft.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Csillaghegyi út 23.

  • Fizetés

    Nettó 380e - 480e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Nagy konyhai gépek forgalmazásával szervizelésével foglalkozó Budapest 3. kerületi cég keres: elektromos, villamos ismeretekkel pályakezdő vagy gyakorlott dinamikus kollégákat szerviz technikusi feladatok ellátására.

Feladat: éttermek, üzemi konyhák  főzőeszközeinek javítása, karbantartások  elvégzése (17°° óra előtt mindig vissza érünk a  telephelyre, Budapest és környékén tevékenykedünk).
Munkaidő: 08,30-17,00 ig. H-P ig.
Bejárat: 1037 Budapest, Csillaghegyi út 23  felőli oldalon.

Gyakorlott  B kategóriás gépkocsivezető  jogosítvány szükséges.

Elvárások

Végzettség például: Elektromos, villamos, villanyszerelő, háztartási gép szerelő, elektromos technikus, elektromos szerelő, elektronikai műszerész, elektromos karbantartó, elektromos gépszerelő, gyengeáramú karbantartó technikus, gázkészülék szerelő, elektromechanikus, elektrolakatos és villamossági szerelő, elektromechanikai műszerész, elektromos gép- és készülékszerelő, mechatronikai műszerész, hűtő- és klímaberendezés-szerelő, elektromos szervizes, háztartási gépszerelő.
Gyakorlott gépkocsivezető B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

1-3 év szakmai gyakorlat.

Amit kínálunk

Hosszútávú munka, fejlődési lehetőség.
Teljes munkaidős foglalkoztatás, munkarend H-P  ig.
Munkavégzéshez szükséges eszközök, (szerszám, gépjármű) biztosítása.
Családias nyugodt munkakörnyezet, felelősségteljes munkakör.

Céginformáció

Versenyképes fizetés
Teljes munkaidő
Szabad hétvége

Kérem, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelöléssel.