Szervizes

  • Cég neve

    AQUASHOP Kft.

  • Munkavégzés helye

    1225 Budapest, Dűlő utca 37.

  • Fizetés

    Nettó 400e - 600e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Workstation
    • Monitor (2 db)
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Medencetechnológiai berendezések (szivattyúk, hőszivattyúk, vegyszer adagolók-mérők, szabályzók, vízalatti medence tisztító robotok, vezérlések…stb) átvizsgálása, javítása, karbantartása, cégünk jól felszerelt szervizében.
  • Esetenként, külső helyszíneken telepített eszközök diagnosztizálása, javítása.
  • Munkalapok dokumentálása és egyéb adminisztrációk elvégzése.
  • A javításokhoz szükséges anyagok beszerzésében való közreműködés.
  • Oktatásokon való részvétel.

Elvárások

  • Műszaki végzettség és / vagy elektrotechnikai műszerész végzettség.
  • Jó problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés, precizitás.
  • Minimum 3-5 éves szervizes tapasztalat.
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • Háztartási gép szerelés.
  • Akkumulátoros eszközök hibáinak feltárása, állapot diagnosztizálása.
  • Okos megoldások, épületfelügyeleti rendszerek ismerete.
  • Hűtő-, klíma- és hőszivattyú berendezés-szerelő végzettség.
  • Informatikai tapasztalat.
  • Kis gépszerelői tapasztalat

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Bejelentett 8 órás munkaviszony.
  • Biztos munkahely, kiszámítható jövőkép.
  • Versenyképes, (pontos) fizetés.
  • Kulturált, családias munkakörnyezet.
  • Modern, jól felszerelt szerviz műhely.
  • Folyamatos szakmai fejlődés.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk budapesti központjába keresünk, medencetechnológia berendezések javítására SZERVIZES kollégát. Az ideális jelentkező ügyes kezű, jó elektronikai, műszaki, esetleg informatikai ismeretekkel is rendelkezik, nyitott és fogékony az új technológiák megismerése iránt.