Szerviz technikus

  • Cég neve

    Fixit Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    3526 Miskolc, Zsolcai kapu 9-11.

  • Fizetés

    Nettó 220e - 280e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő nemzetközi gyártói márka szerviz oszlopos tagja lenni? Ne hagyd ki a lehetőséget, ha jó a kézügyességed, műszaki beállítottságúnak és gondolkozásúnak érzed magad, akkor jelentkezz bátran. A tanulásodat folyamatos képzésekkel segítjük

Főbb feladataid közé tartozik majd a javítási, hiba keresési munkában való aktív részvétel.

Az alkatrészek és készülékek rögzítése a cég saját rendszerében. Ettől nem kell megijedned hiszen bár saját fejlesztésű rendszerrel dolgozunk, az elsajátítása egyáltalán nem nagy ördöngősség.

A javítás adminisztrációja rendszerünkben, szakvélemények készítése.

A munkalapokon szereplő tartozékok egyeztetése, ellenőrzése.  A javított termékek kiadása előtt a javítás minőségének ellenőrzése, tesztelése.

Jelenleg 7 főből álló technikus csapatunk mindenben segítségedre lesz és nem csak a betanulás idején.

Számunkra fontos a csapat munka. Hiszünk benne, hogy az önálló munka is legfőképpen egy jó csapatban teljesedhet ki, ezért egy olyan embert keresünk, aki képes kiválóan egyedül és csapatban is dolgozni. Számunkra fontos a jó kollegiális viszony kialakítása és fenntartása éppen ezért gyakran tartunk csapatépítő programokat.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Adminisztrátori tapasztalat
  • Önállóan és csapatban való munka végzés képessége
  • Precizitás
  • Tapasztalat alkatrész szintű javításban, hibakeresésben, forrasztásban
  • Megbízható számítástechnikai ismeretek (gyakorlott Windows felhasználó)
  • Szoftveres és hardveres hibák felismerése, megkülönböztetése
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Elektronikai áramkörök hibakeresésében- javításában való jártasság
  • Mechanikai szerelés területén szerzett tapasztalat
  • Windows ismerete, Office csomag ismerete
  • Műszerhasználat (multiméter)
  • SMD forrasztási gyakorlat
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat elektrotechnikai mérésben való jártasság

Amit kínálunk

  • Hosszú távú együttműködés biztosítunk.
  • Fiatal, dinamikus csapat, jó hangulat garantált.
  • Biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődésed különböző tréningekkel.
  • Amennyiben lakóhelyed nem Miskolcon található, bejárásod támogatjuk.
  • Munkához szükséges eszközöket biztosítjuk.
  • Munka ruhát biztosítjuk.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Irodánkat helyileg Miskolcon a Zsolcai Kapuban találod meg. Parkolást az udvarban biztosítjuk, de tömeg közlekedéssel is egyszerűen megközelítheted irodánkat, hiszen a Búzatéri buszpálya udvar és a Soltész Nagy Kálmán utcán található villamos megálló is 5 percre helyezkedik el tőlünk.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát.