Szerviz Technikus

  • Cég neve

    F&K VENDING SERVICE Kft.

  • Munkavégzés helye

    1087 Budapest, Asztalos Sándor út

  • Fizetés

    Nettó 300e - 350e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Automaták előkészítése a felújítási és karbantartási feladatokhoz
  • A berendezések általános és higiéniás takarítása
  • Rész- és főegységek összeszerelése, javítása
  • Szükségszerű alkatrészek cseréje
  • A gépek készre szerelése, gépindítás és tesztelés
  • Munkalapon vezetni a felhasznált alkatrészek és segédanyagok listáját
  • Követni a műhelyvezető utasításait

Elvárások

  • Elektronikai vagy mechanikai szerelési ismeretek
  • Az automatás szakmában szerzett releváns gyakorlati munkatapasztalat
  • Kézi szerszámok és elektromos kisgépek megfelelő használata
  • Gyakorlatias szemlélet

Előnyt jelent

  • Az automatás azaz a vending ágazatban eltöltött és megszerzett tapasztalat
  • Automaták programozásával kapcsolatos ismeretek
  • Csapatban és önállóan egyaránt képes munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Budapesti lakhely

Amit kínálunk

Vállakozásunk a Vending Service a megnövekedett számú megrendeléseinek kiszolgálására és meglévő csapatának bővítése céljából szakképzettséggel vagy szakismerettel rendelkező technikus munkatársat keres.

Új kollégánk olyan önállóan dolgozni tudó, helyzeteket és megoldásokat logikusan alkalmazó személy, aki elfogadja és alkalmazza a műhelyvezetőnk segítségét és utasításait.
Eszközeink és tapasztalataink segítségével minden adott a rád bízott feladatok zökkenőmentes elvégzéséhez.

Szakmailag és emberileg is támogató közösség részeként hatékony és gyors munkavégzést várunk el tőled.

Céginformáció

Cégünk az F&K Vending Service Kft (röviden: Vending Service) egy fiatal vállalkozás a hazai automatás azaz a pénzbedobós (vending) automatás ágazatban. Tevékenységünket 4 éve kezdtük, jelenlegi formánkban azaz Kft-ként 2 éve működünk.

Alapítóink "régi motorosok" a szakmában, akik felismerve a piaci rést, létre hozták az első független automaták felújításával / karbantartásával / javításával foglalkozó hazai vállalkozását.
Jelenleg számos belföldi és néhány külföldi Ügyfél számára végzünk teljeskörű felújítási szakmunkát illetve korszerűsítünk elavult berendezéseket. Megbízóink és a ránk bízott feladatok száma dinamikusan emelkedik.

Az ágazatban történő továbblépésünk és a megbízásaink megnövekedett száma létszámbővítést vár tőlünk. Ehhez a keressük a megfelelő képzettséggel vagy képességekkel rendelkező új csapattagunkat. Előnyt élvez, ha kollégánk rendelkezik már automatás ismeretekkel.

Várjuk jelentkezésedet és bízunk abban, hogy személyedben megtaláljuk új kollégánkat!

Jelentkezésedet írásban, személyed és a feladathoz kapcsolódó képesítések és tapasztalatok bemutatásával várjuk. Kérjük, hogy tartsd szem előtt az általunk megfogalmazott ismeretek / képességek / előnyök ismertetését is! Add meg email-es és telefonos elérhetőségedet, hogy felvehessük veled a kapcsolatot. Köszönjük, Vending Service