Szerviz technikus

  • Cég neve

    EXTOR SERVICES KFT.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Gyár utca

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Legyél Te is az ország egyik vezető szünetmentes megoldás szállítójának fiatalos, lendületes csapattagja!
Mutasd meg, hogy mire vagy képes egy ösztönző környezetben!
Az EXTOR Services Kft. a 100 százalékban magyar tulajdonú EXTOR cégcsoport tagja, amely immár 23 éve a szünetmentes megoldások piacának meghatározó szereplője.
Nálunk izgalmas, kihívásokkal teli, otthonos munkakörnyezetet kínálunk azok számára, akik lehetőséget keresnek arra, hogy kiemelkedhessenek és fejlődjenek. Az EXTOR-nál elszánt és szakértő kollégákkal dolgozunk együtt azért, hogy közösen elérjük és túlteljesítsük a kitűzött célokat.
Folyamatosan bővülő csapatunkba új kollégát keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatai:

  • Műszaki problémák komplex megoldása
  • Elektromos autó (EV) töltő berendezések, rendszerek telepítése, üzembe helyezése, karbantartása
  • Az értékesítés műszaki támogatása
  • Villamos szerelési ajánlatok elkészítésében való részvétel.

Elvárások:

  • Villamos technikusi képzettség
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Rugalmasság
  • Gyors és önálló problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Erősáramú elektronikai berendezések szervizelése, üzembe helyezése területén szerzett tapasztalat
  • Elektronikai/elektrotechnikai vagy automatizálási rendszerek üzemeltetése során szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges gépkocsi, mobiltelefon
  • Országos tevékenység (belföld, nem ott alvós)
  • Kiszámítható munkarend
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai felkészítés, fejlődési lehetőségek
  • Modern, motiváló, elegáns munkakörnyezet
  • Dinamikus, fiatal csapat

Munkavégzés helye: Budapest

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.