Szerviz technikus

  • Cég neve

    Attase Gastro Kft

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 400e Ft havi bér Nettó 10 százalék havi jutalék

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • eladott elektromos gépek üzembe helyezése, üzemeltetése és javítás
  • adott helyszínen energia igények számítása
  • jótállási papír szerinti garancia teljesítése
  • Vásárlókkal való jó kapcsolattartás, kommunikáció

Elvárások

  • Szakkírányú áram és készülékek ismerete
  • munkalapok hiánytalan kitöltése és a cég stratégiájának megfelelő javítások teljesítése
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • hűtőgépek, gázzal működő gépek, villany szerelési tapasztalat
  • Műszaki rajz készítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes, a felelősségi szintnek megfelelő bérezés
  • Stabil munkahely-családias munkakörülmények
  • Tömegközlekedéssel és gépkocsival is jól megközelíthető munkahely

Céginformáció

Az Attase Gastro Kft több mint 20 éve van jelen a magyar piacon. Ipari konyhagépek és eszközök forgalmazásával foglalkozunk. Mottonk: "Teljes körű megoldás", ennek megfelelően próbálunk minden igényt kielégíteni a partnereinknek, és ezzel a szemlélettel keresünk rátermett kollégákat a szervizünkbe.

Jelentkezéseket a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk vagy személyesen a 1087 Budapest, Hős utca 1/a. címen.