Szerviz technikus

  • Cég neve

    AGROLÁNC Kft.

  • Munkavégzés helye

    6792 Zsombó, Szatymazi út 2.

  • Fizetés

    Nettó 400e - 450e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Beiskolázási támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Mi egy 40 fős családi vállalkozás vagyunk, nyitottak vagyunk az újdonságra, tiszteljük egymás véleményét, szeretünk alkotni és termelni, és jó szívvel jövünk be dolgozni. Tőled is hasonlót várunk el. Az Agrolánc csapatból négy Kolléga (két értékesítő, egy technikus és egy asszisztens) dolgozik Zsombón, de amilyen kicsi ez a csapat, annyira összetartó, egymást segítő emberekből álló közösség.

Feladatok:

Cégünk tevékenysége mezőgazdasági és kommunális gépek (traktorok, nagy fűnyírók, seprűgépek és munkaeszközeik) értékesítése és szervizelése. Fóti központtal és Zsombón telephellyel, mindkét helyen műhellyel és alkatrész bázissal rendelkezünk.
A szervizben felmerül a gépek beüzemelésének, alapgép és munkaeszköz összeállításának feladata, üzemórás karbantartások elvégzése, kisebb javítási munkák és összetettebb, nagyobb javítási munkák elvégzése. Ez utóbbi komplex javítások hibafeltárásánál és a javítások elvégzésénél számítunk a Te munkádra, mechanikus szerelési tudásodra, hidraulika rendszerek javításában való jártasságodra.

Elvárások:

Akit keresünk:
A leírt feladatról látható, hogy elsősorban autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő vagy gépész technikusi végzettséggel rendelkezőket keresünk zsombói szerviz műhelyünkbe, és szerviz autóval a Zsombó környéki munkák kijáró szerelőként való ellátására. Jó, ha néhány év tapasztalat van a hátad mögött, és ha kedvedre való az önállóság. Örülünk, ha – hozzánk hasonlóan – szereted a műszaki kihívásokat, és jól oldod meg az összetettebb műszaki problémákat.

Előny:

Előnyt jelent a számunkra, ha tudsz angolul, annyira, hogy a szerelési útmutatókban eligazodj vagy egyszer-egyszer beszélj külföldi technikussal. Előny továbbá, ha van targoncakezelői engedélyed, hegesztői tapasztalatod vagy jártas vagy az elektronikában.

Amit kínálunk:

Versenyképes, korrekt, jogtisztán bejelentett fizetést a minőségi munkádért cserébe. Változatos munkát a zsombói csapatban. Ha jól teljesítesz és precízen dolgozol, akkor egy biztos, hosszú távú állást. A hét négy napján 6:30-as kezdéssel, félórás ebédidővel 8:30 perces munkaidőt, pénteken pedig 6:30-as kezdéssel délután 13:30-as munka befejezést.
Védőfelszerelést, munkaruhát, teljesen felszerelt szervizautót. Fiatalos szakembergárdát és családias légkört.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük, csatold fényképes önéletrajzodat!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Gépszerelő