Szerviz tanácsadó (GM-1457)

  • Cég neve

    Talentis Group Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budaörs

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

A Talentis Group Zrt. autóiparban tevékenykedő partnere számára, budaörsi munkavégzéssel, dinamikusan bővülő vevőszolgálati csapatába SZERVIZ TANÁCSADÓT keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Te fogadod az ügyfeleket a munkafelvételen
  • időpontot egyeztetsz javításra és vezeted a szervízben jelentkező járművek előjegyzését
  • ellenőrződ a javításra érkezett autó papírjait és átveszed az ügyféltől
  • az átvételre kerülő járművek ügyféllel együtt szemrevételezed, a hiányosságokat, sérüléseket, extrákat, illetve az ügyféltől kapott információkat rögzíted a munkalapon
  • tanácsot adsz az esetleges egyéb javításokra
  • a munkalapon megadod az elkészülési határidőt és az árajánlattal együtt aláíratod az ügyféllel,
  • ha az ügyfél megvárja a gépjárművét a helyszínen, folyamatosan tájékoztatod a javítási folyamat állásáról
  • ha a javítás közben észleltek miatt az ár vagy a határidő módosul, tájékoztatod az ügyfelet, elfogadtatod a változást és ezeket dokumentálod
  • ellenőrzöd az elkészült autót mielőtt az ügyélnek visszaadod
  • kapcsolatot tartasz a raktárral és leadod az alkatrész igényeket
  • árajánlatokat készítesz és folyamatosan nyomon követed azokat
  • tájékoztatod az ügyfeleket a műszaki átvizsgálások eredményéről

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • a feladataidat önállóan és lelkiismeretesen végezd
  • legyél pontos és precíz
  • használd magabiztosan a Microsoft Office-t
  • legyen erkölcsi bizonyítványod
  • első legyen számodra az ügyfél
  • tudj folyamatokban gondolkodni
  • legyen legalább 2 év releváns munkatapasztalatod

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • van tapasztalatod a Volkswagen csoport márkáinál
  • ismered a Cross programot és a K2D programot
  • beszélsz angolul vagy németül

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér és korszerű infrastruktúra
  • versenyképes jövedelem
  • határozatlan idejű, főállású munkaviszony
  • jól összeszokott, lelkes csapathoz tartozás
  • betanítjuk feladataidat, folyamatosan figyelemmel kísérjük és segítjük munkádat és beilleszkedésedet
  • támogatjuk a bejárásodat

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető karrier oldalán keresztül a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő