Szerviz szervező - Ügyintéző

  • Cég neve

    Cartecum Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Gervay Mihály utca 2.

  • Fizetés

    Jutalék Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • elsősorban a beérkező és készleten levő gépjárművek hibáinak javíttatása, a szervizekkel, alvállalkozókkal való kapcsolattartás, munkaszervezés, ügyintézés lesz a feladatod (gépjárművek beérkezése során az autók hibáinak feltárása egy próbakör és szemrevételezést követően, szervizajánlatok bekérése, lakatos-fényezőkkel való kapcsolattartás, javítási kalkulációk készítése, javítási javaslattétel, döntés előkészítés, önálló döntéshozatal, alkatrészek beszerzése lesz a feladatod)
  • előfordulnak technikai feladatok is, mint az autók mozgatása, a beérkező autók állapotának-, és felszereltségének felmérése, telep rendezés, telephely ellenőrzés, okmányirodai ügyintézés

Elvárások

Ha egy olyan precíz, határozott temperamentumú ember vagy, aki könnyen szót ért az emberekkel, és szívesen veszi kezébe a feladatok megoldását. Valamint, ha:

  • érdekel az autóipar, ismered az autóalkatrész piacot és hosszútávon szeretnél elköteleződni egy klassz munkahelyen,
  • van legalább 3 év szerviz munkafelvevői, szervizes vagy autószerelői tapasztalatod,
  • nagyon jó szemed van ahhoz, hogy mitől lesz könnyen eladható egy autó és hogyan lehet azt a leggyorsabban piacképessé varázsolni
  • képes és hajlandó vagy önállóan tárgyalni, döntést hozni
  • szeretnél fejlődni szakmailag és tanulni
  • megérted és elvégzed a rád bízott feladatokat

Előnyt jelent

  • van benned vágy, hogy sikeres legyél a munkádban, amiért természetesen kiemelkedő honorárium is jár!
  • szereted a sokszínű, változatos feladatokat,
  • imádod és jól ismered az autókat,
  • szívesen menedzseled a teljes folyamatot a beérkezéstől a javíttatásokon át az autó átadásáig,
  • nem csak beszélni szeretsz az autókról, hanem szívesen bütykölöd őket, és nem jössz zavarba egy akku cserétől sem

Ha kiemelkedő a teljesítményed, szerviz koordinátor, csapat koordinátori pozícióra is eséllyel pályázhatsz a cégen belül!
A munkádhoz minden szükséges eszköz-, feltétel és segítség adott lesz. A sikereidet pedig korrekt alapbérrel, bérezési védőhálóval, tisztességes jutalékokkal és egyéni juttatásokkal díjazzuk.

Amit kínálunk

Szeretnél végre egy igazán klassz helyen dolgozni, ahol a munkáddal az lesz a feladatod, hogy értéket teremts, szakmailag fejlődj?
Fontos részedre, hogy biztos, számolható, magas alapbéred legyen és ehhez jöjjön még a jutalék, bónuszok?
Akkor figyelj, mert ez az állásajánlat épp Neked szól!

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Cartecum Kft 14 éves múltra tekint vissza. Ügyfélminősítésünk a vásárlói vélemények alapján 5 csillagos, ami a szakmában szinte egyedülálló. Csapatunk fiatalosdinamikus csapatmunka, jókedv jellemzi a kollegákat. Közel 80-100 minőségi, Magyar használtautónk van állandó készleten. Majd minden gépjármű leelenőrzött előélettel rendelkezik, így a korrekt tájékoztatás, a transzparencia jegyében értékesítünk, kiemelkedő hirdetésminőség mellett.

Nemrég új, modern telephelyre költöztünk  BUDAÖRSre, ahol a legmagasabb igényeknek megfelelve működhet együtt a Cartecum Csapata! A telephely folyamatosan fejlődik, nyár végére új épülettel bővülünk, ahol bőséges helykínálat mellett, modern munkakörnyezetben töltheti el minden kolléga a munkanapját. Ha valóban egy trendi, biztos munkahelyet keresel, várjuk a jelentkezésed!

Ha a hirdetés alapos átolvasása után úgy érzed, hogy Te akarsz lenni a csapat legújabb tagja, akkor küldj egy fényképes önéletrajzot részemre a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy emailben a hirdetésben megtalálható email címre. Ha Neked most épp nem aktuális ez a pozíció, de ismersz valakit, akinek ez ideális lenne, akkor küldd el neki a részleteket!

Üdvözlettel,

Németh Gábor
Tulajdonos, Ügyvezető
Cartecum Kft - CARTECUM BUDAÖRS