Szerviz műszaki előkészítő

  • Cég neve

    QLM Logistics Solutions Kft.

  • Munkavégzés helye

    2310 Szigetszentmiklós

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

QLM Magyarország legdinamikusabban fejlődő komplex raktárlogisztikai szolgáltatásokat nyújtó vállalata.
Közel 250 fős cégcsoportunkban a tudás, az állandó fejlődés és a megoldásközpontúság a legfontosabb értékek.
Ember- és minőség központú munkakörnyezetünkben kiemelten támogatjuk a megfelelő munka-magánélet egyensúlyt,
illetve garantálható a hosszú távú karriercélok és szakmai sikerek megvalósítása.

A munkakörhöz tartozó feladatok:

Új munkatársunk legfőbb feladata a szervizajánlatok elkészítése, kiküldése és menedzselése elsősorban ipari kapuk és automata raktári rendszerek területén.
  • Műszaki egyeztetés, támogatás és segítség nyújtás az ajánlattal kapcsolatos műszaki kérdésekben (társosztály, szerviztechnikus és irodai kollégák részére)
  • Rendszeres kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal gyártókkal (külföldi és hazai egyaránt), beszállítókkal és forgalmazókkal
  • Árajánlatok készítése, nyomon követése, utókalkulációja, eredményesség mérése, riportálása
  • Együttműködés egyedi műszaki megoldások kidolgozásában.
  • Új alkatrész beszállító keresése, rendszerbe történő beintegrálása, meglévő beszállítók megversenyeztetése
  • Műszaki képzéseken való részvétel beszállítóinknál
  • A szerviz osztály munkájának műszaki támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szerviz területén eltöltött minimum 1-2 év tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Nyitottság az új ismeretekre
  • Komplexitás, rendszerszemlélet
  • Műszaki affinitás
  • Pro aktívitás

A pozíció betöltésénél előnyt jelent:

  • Kaputechnika területén szerzett tapasztalat
  • Műszaki előkészítői munkatapasztalat
  • Pontosság, precizitás
  • Műszaki előkészítői vagy karbantartói munkaköri tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Bejárási költségtérítés, cafeteria
  • Szakmai fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Jó hangulatú, összetartó, fiatal és dinamikus csapat
  • Rendszeres szakmai továbbképzések
  • Home Office lehetőség

Munkavégzés helye: Törökbálint, Home office