Szerviz munkatervező munkatárs

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2310 Szigetszentmiklós, Pest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Stabil ügyfélkörrel rendelkező, országos lefedettséggel működő Partnerünkhöz szerviz munkatervező kollégát keresünk szigetszentmiklósi telephelyükre!

Főbb feladatok, munkák:

  • Belső megrendelések alapján a javítási munkák megszervezése
  • Szakemberek napi feladat leosztásának elkészítése
  • Változás kezelés a napi prioritások alakulásával
  • Együttműködés a társosztályokkal (pl. raktár, géptervezés)
  • Gépjavítással kapcsolatos munkafolyamatok adminisztrációja
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (technikum)
  • Építőipari rakodógépekkel, vagy mezőgazdasági gépekkel, vagy teherautókkal kapcsolatos szerelési környezetben szereztél korábban tapasztalatot
  • Min. 2-3 éves termelés tervezési adminisztrációban szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Jó problémamegoldó képességű, rendszerszemléletű, gyors és pontos vagy
  • Vállalatirányítási rendszerek, MS alkalmazások kezelése nem okoz gondot
  • Pozitív, rugalmas vagy, szereted a „pörgést” és tudsz is pörögni
  • Fontos Neked a csapatszellem, az önálló munkavégzés és a felelősségvállalás
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Autószervizben szerzett munkafelvevői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, tervezhető munkabeosztással
  • Szakmai fejlődési-, előre lépési lehetőség
  • Tiszta, modern munkakörnyezet és minőségi munkaeszközök
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!