Szerviz munkafelvevő

  • Cég neve

    FÁBIÁN Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Garanciális és fizetős javítások kezelése, dokumentálása
  • Javítási ajánlatok készítése/normázás
  • Előjegyzett munkák megszervezése
  • Munkafelvételi folyamathoz tartozó adminisztráció
  • Elvégzett javítások minőségi ellenőrzése
  • Javításhoz szükséges alkatrészek megrendelése
  • Folyamatos kapcsolattartás az új és a meglévő ügyfelekkel
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások

  • középfokú végzettség (szakirányú pld. autószerelő előny)
  • Azonos munkakörben szerzett 3-5 éves igazolható tapasztalat
  • MS Office programok rutinszerű használata
  • Alapvető értékesítési technikák ismerete/alkalmazása
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Udvarias ügyfélkezelés
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzés
  • Érvényes “B” kategóriás jogosítvány
  • Előny az Renault, Dacia márkaismeret

Amit kínálunk

  • Piacvezető vállalat nyújtotta biztonság
  • Családias munkahelyi légkör
  • Versenyképes jövedelem

Céginformáció

A Fábián Autó dinamikus bővülése miatt új munkafelvevő kollégát keres budaörsi telephelyére.

Cégünk a Fábián Kft. több mint 30 éve foglalkozik gépjármű értékesítéssel és javítással. Az évek során egyre bővült márkáink sora. Most a legújabb márkáinkhoz, a Renault-hoz és a Dacia-hoz keresünk olyan munkafelvevő kollégát, aki szeretne és képes is részese lenni az előttünk álló fejlődésnek.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.