Szerviz munkafelvevő

  • Cég neve

    DAS AUTOSERVICE Kft.

  • Munkavégzés helye

    9400 Sopron, Besenyő utca 20.

  • Fizetés

    Nettó 500e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A személygépjárművek javításaihoz kapcsolódó munkafelvételi folyamat lebonyolítása, a hozzátartozó előjegyzés-kezelés elvégzése
  • Az ügyfelek folyamatos tájékoztatása a javítási folyamat során
  • Árajánlatok készítése
  • Javítási feladatok ütemezése, nyomon követése
  • Javításhoz szükséges alkatrészek megrendelése
  • Ügyfél igények rögzítése, problémafeltárás és tanácsadás, munkakörhöz kapcsolódó többletértékesítés
  • Elvégzett javítások minőségének ellenőrzése, gépkocsi átadása

Elvárások

  • Autószerkezeti alaptudás
  • Alkatrész ismeret, alkatrész kereső programok ismerete
  • Német nyelvtudás
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontú beállítottság
  • Együttműködő, motivált, megbízható személyiség

Előnyt jelent

  • Személygépjármű szerviz munkafelvevői területen szerzett tapasztalat.
  • Gépjármű diagnosztikai ismeretek

Amit kínálunk

  • Magasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülmények
  • Versenyképes, teljesítményarányos bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Kedvező munkaidő (h-p: 07:30-16:00)

Céginformáció

A Das Autoservice Kft. soproni székhelyű márkafüggetlen autószerviz és műszaki vizsgálóállomás munkafelvevő munkatársat keres.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!