Szerviz munkafelvevő

  • Cég neve

    CarNet Auto-Fort Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • munkafelvételi folyamat teljes körű kezelése, a hozzátartozó adminisztráció és előjegyzés kezelése, árajánlatok készítése;
  • a szerelést végző kollégák munkaelosztása, munkaszervezés;
  • folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel;
  • biztosítási és garanciális ügyintézés;
  • az elvégzett javítások minőségének ellenőrzése.

Elvárások

  • középfokú végzettség, preferáltan műszaki, illetve autóipari területről;
  • Ford munkafelvevőként szerzett tapasztalat előny jelent;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • műszaki jártasság, ügyfélközpontú beállítottság, kiváló kommunikációs készség;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • főállású alkalmazotti jogviszony;
  • versenyképes bejelentett jövedelem;
  • stabil jövőkép, megbízható cégcsoporti háttér (CarNet cégcsoport);
  • változatos, kihívást jelentő feladatok;
  • modern, igényes műhely és irodakörnyezet;
  • családias hangulat.

Céginformáció

A CarNet Auto-Fort Kft. az ország egyik legnagyobb FORD márkakereskedése és márkaszervizeként működik 30 éve, mely PEUGEOT és SUZUKI márkával bővült több mint 10 évvel ezelőtt, majd a CITROEN márka is a márkaszervizek kínálatába került.  2020-ban NISSAN szalon és szerviz nyitásával ismét gyarapodott a márkaképviseletek száma. 2023 őszétől az MG, mint legújabb márkánk, szélesíti a termékpalettánkat.  A vállalat a CarNet Csoport tagjaként Budapesten 5 telephelyet működtet, közel 160 fővel.

XXI. kerület, Csepeli,  valamint IV. kerületbe Újpestre Ford márkaszervizünkbe SZERVIZ MUNKAFELVEVŐ munkatársat keresünk.

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal a bérigény, a telephely és a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.