Szerviz Munkafelvevő

  • Cég neve

    Autó Szántó Kft

  • Munkavégzés helye

    8900 Zalaegerszeg, Zala utca 8.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Szerelők munkaelosztása, munkájuk szervezése
  • Árajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás flotta kezelő és céges partnerekkel
  • Szerviz időpontok megadása / egyeztetése
  • Munkalapok megnyitása --- alkatrészek és munkaórák felvitele---számla kiállítás az elvégezett munkáról
  • Gépkocsik mozgatása szerviz területén belül
  • A szervizhez szükséges alkatrészek beszerzése

Elvárások

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó szervező és probléma megoldó képesség
  • Ügyfélcentrikus szemléletmód
  • Jó kommunikációs képesség
  • Magas stressztűrő képesség és terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés
  • Min. középfokú végzettség
  • "B" kategóriás jogosítvány --gyakorlott gépjármű vezetői képességek

Előnyt jelent

  • Munkafelvevői vagy hasonló területen  illetve autószerelésben  szerzett tapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • Kulturált munkakörülmények
  • Stabil szakmai és anyagi háttér
  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Versenyképes bérezés

Céginformáció

Cégünk Zalaegerszegen hivatalos Suzuki márkakereskedés és márkaszervizként működik már több mint 25 éve. A meglévő és újonnan érkező szerviz ügyfelek  gyors -és szakszerű kiszolgálására keresünk szerviz munkafelvevőt.

Fényképes önéletrajz csatolása szükséges