Szerviz mérnök

  • Cég neve

    VAMAV Vasúti Berendezések Kft.

  • Munkavégzés helye

    Gyöngyös

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Egészségbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A vállalat által nyújtott szolgáltatások tervezése, lebonyolításának előkészítése, szervezése, dokumentálása
  • Vevői megrendelések szerinti szolgáltatások, szolgáltatási dokumentáció meghatározása
  • A megtervezett szolgáltatások dokumentációjának előkészítése, szolgáltatások dokumentálása SAP rendszerben
  • Szerviz munkatársak, ill. az esetlegesen bevont alvállalkozók munkájának összehangolása
  • Együttműködés, egyeztetés az üzemeltetőkkel, gyártókkal
  • Kapcsolódó dokumentáció, riportok elkészítése
  • Részvétel vállalati projektekben

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök)
  • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Microsoft Office szoftverek ismerete.
  • Legalább B típusú jogosítvány és vezetési gyakorlat;
  • Kiváló szervező és kommunikációs képesség
  • Önállóság, proaktivitás

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • Vasúti pályafenntartásban szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem (tizenharmadik havi fizetés, SZÉP kártya juttatás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, egészségbiztosítás, vállalati egészség- és egyéb programok)
  • Szakmai képzések, idegen nyelvi tanfolyamok
  • Rugalmas munkarend
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, és rendelkezel az elvárásokban meghatározott követelményekkel kérjük, a "JELENTKEZEM" gombra kattintva regisztrálj, ha már korábban regisztráltál, jelentkezz be felhasználónév/e-mail címed és jelszavad megadásával karrieroldalunkra, és jelentkezz a munkakörre!

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Sínen a jövő!

SZÁLLJ BE TE IS!

Vegyél részt Te is a fenntartható közlekedés fejlesztésében, dolgozz a  VAMAV-nál!

A VAMAV Kft. fő tevékenysége a vasúti felépítményi anyagok és egyéb fémszerkezetek tervezése, gyártása, szerelése és javítása; tevékenységhez kapcsolódó szolgáltatások nyújtása.

Új munkatársunkat keressük az alábbi munkakörbe: Szerviz mérnök

Amennyiben megismernéd a vasúti kitérők és felépítményi szerkezetek világát, szívesen részt vennél vasút fenntartásában, fejlesztésében, szereted a változatos munkavégzést és rendelkezel az elvárásokban megfogalmazott feltéltelekkel várjuk jelentkezésedet!