Szerviz koordinátor

  • Cég neve

    IMEX Szerviztechnika Kft.

  • Munkavégzés helye

    5000 Szolnok, Piroskai út 10.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Kompresszorok javítási és felújítási munkáinak koordinálása: munka felmérése, ajánlatírás, alkatrész rendelés, ütemezés
  • Belső szerviz folyamatok irányítása: technikusok munkájának felügyelete, koordinálása, ütemezési feladatok
  • Raktárvezetés: beérkező alkatrészek átvétele, cikkszámok kiosztása, raktári rendszer vezetése, kiadott alkatrészek követése, csomagfeladás
  • Alkatrész beszállítókkal és ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások

  • Műszaki végzettség: középfokú gépésztechnikusi vagy releváns végzettség
  • Jártasság karbantartási, gépszerelési, gépgyártástechnológiai kérdésekben
  • Tapasztalat raktárvezetésben, raktári rendszer kialakításában
  • Jó kommunikációs készség
  • Számítógépes ismeretek: Microsoft Outlook levelező program, Microsoft Word és Excel magabiztos használata

Amit kínálunk

  • munkarend: hétköznapokon 07.00 – 16.00 között
  • céges telefon, laptop
  • szakmai betanítás, tréningek
  • bérezés megegyezés szerint
  • cafeteria
  • hosszú távú munkalehetőség egy megbízható cégnél

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az IMEX Szerviztechnika fő profilja ipari csavarkompresszorok értékesítése, telepítése, szervizelése, javítása.

A szolnoki központú cég a telephelyen futó szerviz munkafolyamatok szervezésére, irányítására szerviz koordinátor kollégát keres.

Kérjük jelentkezéséhez csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!