Szerviz folyamat manager

  • Cég neve

    Hovány Csoport

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Szent László körút 81.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

„Ha érdemes valamit csinálni, akkor azt érdemes kiválóan csinálni! „
Hovány Márton

A Hovány csoport Magyarország egyik legmeghatározóbb gépjármű márkakereskedő csoportja. Cégünk üzleti sikerének titka a kimagasló szolgáltatások nyújtása, az etikus magatartás, a munkatársak folyamatos fejlesztése és a 100%-os ügyfél elégedettségre való törekvés.

Bővülő csapatunkba keressük kecskeméti márkakereskedésünkbe az alábbi munkatársat:

Főbb feladatok, munkák:

•  Ügyfelekkel történő kapcsolattartás (telefonon, személyesen)
•  Javítási árajánlat készítése, adása
•  Munkalap felvétele, írása
•  Flottás ügyfelek szervizelésének teljes körű lebonyolítása
•  Műhelymunkák előjegyzése, szervezése
•  Szerviz reklamációk kezelése
•  Javítási munkák ellenőrzése
•  Interaktív munkafelvétel, gépkocsi átadása-átvétel
•  Ügyfél-elégedettségi mutatók nyomon követése
•  Teljesítmény statisztikák vezetése, elemzése
•  Videocheck készítés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

•  Ha kecskeméti vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel
•  Ha szerviz munkafelvevői területen szereztél tapasztalatot

Az álláshoz tartozó elvárások:

•  Műszaki irányú középfokú szakképesítést, érettségit
•  Bármilyen gépjármű szakipari végzettséget (karosszéria lakatos, autóvillamossági szerelő, autószerelő, esetleg fényező)
•  Aktív, társalgási szintű angol vagy német nyelvtudást
•  1-3 év ügyfélkezelési területén eltöltött tapasztalatot
•  Felhasználói szintű számítástechnikai ismereteket
•  B kategóriás jogosítványt
•  Pontos és precíz munkavégzést
•  Kiváló rendszerlátó képességet
•  Jó szervező- és problémamegoldó készséget
•  Ügyfélcentrikus szemléletmódot és jó kommunikációs készséget
•  Terhelhetőséget, megbízhatóságot

Amit kínálunk:

  • Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben Magyarország egyik legmeghatározóbb gépjármű márkakereskedő csoportjánál.

Ha valami újra, jobbra vágysz, vagy eljött a váltás ideje és szeretnél egy vidám, lendületes, a teljes ügyfél-elégedettség mellett 100%-ban elkötelezett csapatban dolgozni, jelentkezz hozzánk a "Jelentkezem" gombra kattintva!