Szerviz asszisztens

  • Cég neve

    JÁSZ-PLASZTIK AUTÓCENTRUM Kft.

  • Munkavégzés helye

    2151 Fót, Fehérkő utca 4.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • szerviz üzletág munkájának teljes körű támogatása
  • telefonhívások fogadása, szerviz időpontok egyeztetése
  • ajánlatok összeállításában való aktív részvétel
  • ügyfelek kiértesítése visszahívási akciókról, alkatrészrendelés
  • szerviz kapacitás folyamatosan történő nyomon követése és aktualizálása
  • gépjárművek és ügyfelek nyilvántartása, adatok rögzítése
  • mobilitás gépkocsik nyilvántartása, szerződések előkészítése
  • szerviz tevékenységgel összefüggő egyéb adminisztráció elvégzése

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • minimum alapfokú angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • megoldásorientált, professzionálisan udvarias kommunikáció
  • jó munkaszervező készség
  • önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • műszaki végzettség / műszaki véna
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes, bejelentett bérezés
  • cafeteria
  • munkába járás támogatása
  • stabil vállalati háttér, prémium szintű munkakörülmények
  • innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • folyamatos továbbképzések

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A Jász-Plasztik Autócentrum Kft. a legnagyobb, magyar tulajdonban lévő Mercedes-Benz márkakereskedői hálózat. Kollégánkat a régió legnagyobb és legmodernebb, nemrégiben átadott komplexumába keressük.

Kérjük, a "JELENTKEZEM" gombra kattintva küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével!