Szervezeti egység vezető

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Somogy megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Partnerünk 2009-ben kezdte meg működését, az első, egészségügyi ellátáshoz kapcsolódó humánerőforrás szolgáltató indításával.
Működése során a cégcsoport portfóliója jelentősen bővült, 2017-ben a magánegészségügyi ellátás irányába, a régió legnagyobb járóbeteg ellátó magánegészségügyi centrumának létrehozásával.
Partnerünk tevékenységei között szerepel fentieken kívül a vendéglátás-és szálláshely szolgáltatás 3 telephellyel, kiskereskedelem, takarítási szolgáltatások.
Kaposvári központi irodájukba keresünk új munkatársat 10 fő alatti létszámú támogató részlegük koordinálására az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Koordinálás és közreműködés a háziorvosi praxisokkal és személyügyi tevékenységgel foglalkozó osztályok munkájában
  • Folyamatos kapcsolattartás más osztályokkal és közvetlen felettesével
  • Általános ügyintézés
  • Szerződések ellenőrzése
  • Hatósági ügyintézés ellenőrzése és koordinálása
  • Szervezeti szintű szabályok betartatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Tapasztalat kis létszámú csoportok vezetésében
  • Rendszerszintű gondolkodás, tapasztalat osztályok közötti kommunikációban és munkavégzésben
  • Adminisztrációs tapasztalat
  • Fejlett szervezőkészség
  • Fejlett kommunikációs technika és készség
  • Terhelhetőség, stressztűrés
  • Felhasználói szintű MS Office, internet és Windows ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tapasztalat ÁNTSZ, NEAK, ESZENY és kapcsolódó hatósági ügyintézések terén
  • Tapasztalat a magyarországi egészségügyi alapellátás területéről

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztráció vezető
  • Irodavezető

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: 7400 Kaposvár, belváros
  • Munkavégzés típusa: Teljes munkaidős, heti 40 óra, alkalmazotti jogviszony
  • Jelentkezés módja: Önéletrajz bérigény megjelölésével