Szerverüzemeltető rendszergazda

  • Cég neve

    Várkapitányság Nonprofit Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XI. kerület.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Tech stack

    • BACKUP WINDOWS AZURE LINUX SQL HP
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Fizikai és virtuális szerverek, tárolórendszerek, backup infrastruktúrák, infrastrukturális elemek és szolgáltatások specifikálása, tervezése, méretezése, bevezetése
  • Fizikai és virtuális szerverek, tárolók, kapcsolódó szolgáltatások üzembehelyezése, üzemeltetése, frissítése konfigurálása több telephelyes környezetben
  • Adatbázisszerverek, alkalmazásszerverek, fájlszerverek, nyomtatószerverek üzemeltetése
  • Kiszolgáló oldali hibák feltárása és elhárítása
  • Javaslattétel az üzemeltett IT kiszolgáló környezet optimalizációjára, új rendszerek és szolgáltatások bevezetésére
  • IT infrastrukturális szolgáltatások meghatározása
  • Szerverszobák, informatikai célú helyiségek specifikációjának összeállítása
  • Részvétel és informatikai támogatás nyújtás a Társaság projektjeiben
  • Műszaki ajánlások, stratégiák és standardek kidolgozása az IT kiszolgálói környezetek, tárolók, hálózatok és szolgáltatások vonatkozásában

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, vagy ennek megfelelő szakmai tapasztalat
  • Magabiztos ismeretek Microsoft Windows Server, Azure, SharePoint, valamint különböző Linux disztribúciók terén
  • Microsoft SQL Server ismeret
  • Alapvető Microsoft licencelési ismeretek
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány, legalább 3 éves vezetői gyakorlattal

Előnyt jelent

  • HP, Dell, vagy Lenovo kiszolgáló termékpaletták ismerete, gyártói minősítések
  • SAN rendszerek tervezésében vagy üzemeltetésében szerzett gyakorlat
  • Backup infrastruktúrák tervezésében vagy üzemeltetésében szerzett gyakorlat
  • Nagyvállalati tapasztalat
  • Microsoft minősítések

Amit kínálunk

  • Rendezett munkakörülmények
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Változatos szakmai kihívások
  • Jól megközelíthető munkahely
  • Kimagasló cafeteria juttatás

Céginformáció

Dolgozzon Ön is kiemelt kulturális és világörökségi helyszínen a Várkapitányság Integrált Területfejlesztési Központ Nonprofit Zrt.-nél!
Legyen Ön is tagja sikeres csapatunknak, hogy részese lehessen a folyamatos megújulásnak és innovációnak! Budapesti irodánkba Szerverüzemeltető rendszergazda munkatársat keresünk.