Szerver üzemeltető

  • Cég neve

    iSolutions Informatikai Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Hazai KKV ügyfelek szervereinek üzemeltetése
  • Rendszeres IT üzemeltetési és karbantartási feladatok végrehajtása
  • Üzemeltetési és műszaki dokumentációk folyamatos naprakészen tartása
  • Rendszerfejlesztési feladatok ellátása és projektek megvalósítása

Elvárások

Téged várunk, ha:
  • szeretsz rendszerben és csapatban dolgozni;
  • proaktív vagy és jellemző rád a tanulni akarás;
  • precíz, önálló és terhelhető vagy;
  • tudsz egyénileg dönteni és ügyesen priorizálsz;
  • Windows Server üzemeltetésében van már legalább három év gyakorlatod;
  • gyakorlati tapasztalattal rendelkezel a Windows Server általános szerepköreivel kapcsolatban (AD, DNS, FS, RDS stb.);
  • van Microsoft SQL gyakorlati tapasztalatod;
  • értelmezhető és a gyakorlatban is használható hálózati ismereteid vannak;
  • van távmenedzsment, monitoring és ticketing rendszerek használatában szerzett gyakorlatod;
  • mentési technológiákban szerzett jártasságod.

Előnyt jelent

  • IT szolgáltató / üzemeltető cégnél szerzett több éves tapasztalat;
  • 3-5 éves KKV IT üzemeltetési környezetben szerzett rendszermérnöki gyakorlat;
  • Veeam, Acronis, SQL Backup Master mentési szoftverekkel gyakorlat;
  • MySQL, Oracle, Firebird adatbáziskiszolgálókban való jártasság.
  • Panda Systems Management, Panda Adaptive Defense 360 megoldásainak ismerete;
  • Zabbix monitorozó rendszerben gyakorlat;
  • Microsoft licencelési ismeret;
  • Dell és Lenovo szerverek üzemeltetésében tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Teljeskörű home office
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség - ez nem opció, ha nem szeretsz tanulni, akkor ez nem a Te helyed!
  • Jövedelem gyakorlati tudás és megállapodás alapján
  • Előre tervezhető és kiszámítható karrierút
  • Fiatalos, lendületes team, jó csapatszellem
  • Családias légkör
  • Rugalmasabb munkaidő beosztás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli

Céginformáció

Amennyiben jobban meg szeretnél ismerni minket, látogass el a weboldalunkra is: https://isolutions.hu/

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, és úgy érzed, hogy szívesen lennél elkötelezett tagja egy sikerorientált, dinamikusan fejlődő csapatnak, várjuk a szakmai önéletrajzodat és a motivációs leveledet, a fizetési igényed megjelölésével!