Szerver és hálózat rendszeradminisztrátor

  • Cég neve

    Budapest Airport Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1185 BUDAPEST, BUD NEMZETKÖZI repülőtér 1.

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Tech stack

    • WINDOWS LINUX OPERÁCIÓS RENDSZEREK VMWARE AZURE DOCKER SQL HÁLÓZATI ISMERETEK
  • Módszertan és szoftverek

    • Change management
    • Ccna
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A Budapest Airport Zrt. IT osztályának kezelésében lévő szerver infrastruktúra üzemeltetése és fejlesztésének támogatás
  • Az ISO20000 alapú „Problem Management” és „Change Management” folyamataival összhangban a problémákhoz és a karbantartásokhoz, rendszerváltozásokhoz tartozó esetek és jegyek kezelése, dokumentálása
  • Szakmai kapcsolattartás az informatikai beszállítókkal és a 3. szintű támogatói csoportokkal. Kapcsolattartás a kulcsfelhasználókkal
  • IaaS felhőalapú és on-premise Virtualizációs infrastruktúra támogatása
  • MS Windows és Linux alapú operációs rendszerek üzemeltetési feladatainak ellátása

Elvárások

  • Rendelkezz középfokú végzettséggel informatikai vagy villamosmérnök területen
  • Minimum 1 év releváns üzemeltetési tapasztalat
  • Alapszintű MS Windows és Linux szerver üzemeltetési ismeretek
  • Középfokon tudj kommunikálni angolul szóban és írásban
  • “B” kategóriás jogosítványodat gyakorlatban is tudd használni
  • Nyitottan állj egy-egy új helyzet megoldásához, ügyesen szervezz folyamatokat
  • Kommunikálj hatékonyan és barátságosan
  • Légy önálló, és talpraesett, de ha szükséges, merj támaszkodni a csapatra
  • Előnyként értékeljük, ha rendelkezel az alábbiak valamelyikével:
  • Felsőfokú végzettség informatikai vagy villamosmérnök területen
  • TCP/IP hálózati ismeretek (például CCNA ismerettel egyenértékű tudás)
  • Haladó szintű Linux szerver üzemeltetési ismeretek
  • Hyper-converged infrastructure ismeretek (Vmware vSphere és vSAN ismeretek)
  • Microsoft Azure és O365 adminisztrátori ismeretek
  • Konténerizációs technológiák ismerete (Docker, Kubernetes)
  • MS Exchange, MS SQL, MECM üzemeltetési tapasztalatok
  • Kritikus, 7x24 órás rendszerek üzemeltetési tapasztalat

Előnyt jelent

Ez vár rád nálunk:

  • Olyan egyedülálló, különleges informatikai rendszerek és berendezések, melyekkel máshol nem találkozhatsz
  • Szakmailag profi csapat, ami komplex onboarding programmal vár téged
  • Olyan sokoldalú szakmai tudás megszerzésének lehetősége, amit kevés munkahely tud nyújtani

A leendő munkahelyed:

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!

Céginformáció

Ha része szeretnél lenni a Budapest Airport csapatnak, van már szerver üzemeltetési tapasztalatod, és kamatoztatnád hálózati ismereteidet egy reptérspecifikus, több mint 15000 végpontos hálózat működésének fejlesztésével és támogatásával, akkor várjuk a jelentkezésedet IT Szerver és Hálózat adminisztrátor pozíciónkra!

Ilyenek vagyunk mi:

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. 2022-ben elnyertük a brit "Investors in People" kiváló munkáltatóknak járó, arany fokozatú nemzetközi elismerését. A minősítés szerint a BUD munkavállalói büszkék a munkahelyükre, érzik azt, hogy az ő véleményük és ötleteik is számítanak, feladataikat pedig változatosnak és érdekesnek tartják. A repülőtéri utasforgalom növekedésével folytatódik a fejlődés, ami mellett elköteleztük magunkat, és ennek most te is részese lehetsz!

Ha nálunk dolgozol nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört, sokszínű és összetartó csapatot találsz, ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség, a fejlődés és a minél jobb utasélmény biztosítása mellett!

Ha úgy érzed motiváltan és hozzáértően tudnád végezni a felsorolt feladatokat és szeretnél részese lenni egy különleges és dinamikusan fejlődő cég életének, küldd el magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat motivációs levéllel – a fizetési igény és a pozíció megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Budapest Airport – Magasan a legjobb