Szerszámtervező mérnök / technikus

  • Cég neve

    VILLKÁSZ Kft.

  • Munkavégzés helye

    8460 Devecser, Somló utca 1.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Szerszámtervezés, szerszámpróbák lebonyolítása, szerszámok jóváhagytatása
  • Szerszámmódosítások koordinálása
  • Szerszámpróbákkal kapcsolatos kimutatások, státuszjelentések készítése
  • Szerszámok adatbázisának felügyelete, naprakész követése
  • Részvétel az ajánlatkérések készítésében
  • Új gépek, berendezések, technológiák telepítésében aktív részvétel
  • Napi szintű, szoros együttműködés a társszervezetekkel
  • Fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • Hibák, eltérések feltárása, azokkal kapcsolatosan az illetékes vezető értesítése
  • Szerszámkarbantartás által kért módosítások tervezése
  • Auditokon való részvétel

Elvárások

  • Gépészmérnöki vagy szerszámtervezői, szerszámkészítői középfokú végzettség
  • Fémmegmunkálási ismeretek (hegesztés, lakatos munkák, fémszerkezetek)
  • Jó kommunikációs készség és projekt szemlélet
  • Kimagasló problémamegoldó képesség
  • 3D tervezői szoftver ismerete (AutoDesk Inventor)

Előnyt jelent

  • Angol/német nyelvtudás
  • Néhány év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Innovációt és hatékonyság orientáltságot értékelő cégkultúra
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hűségprémium, Karácsonyi bónusz
  • Albérlettámogatás
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

A "Jelentkezem" gombra történő kattintás után kérjük csatolja fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát.