Szerszámkészítő (lakatos)

  • Cég neve

    Hübner-H Kft.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza, Tünde utca 11.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Az tavaly 25 éves jubileumát ünneplő, s ma már több mint 850 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, illetve villamos, vonat és metró vasúti szerelvények átjáró rendszereinek gyártása, valamint különböző gumiipari termékek előállítása.

Feladatai:

  • Extruziós szerszámok készítése rajzok és skiccek alapján, (mintaellenőrzésre / bemintázásra alkalmas extrudált gumiprofilok készítéséhez).
  • Oszlopos fúrógép és más fémmegmunkáló gépek kezelése, forgácsolás, marás, reszelés, hegesztés lánggal (CO), forrasztás.
  • Extruziós és fröccsöntő szerszámok javítása, optimalizálása.
  • Gumifeldolgozó-gépek kezelése: extruder, befecskendező présgép.
  • Önálló munkavégzés utasítások, rajzok és skiccek alapján.
  • Minőségi szabványok és határidők betartása.

Elvárásaink:

  • Szerszámkészítő lakatos vagy lakatos végzettség.
  • Gyakorlati szakmai tapasztalat, jó kézügyesség és improvizációs készség.
  • Biztos rajzolvasás és mérőműszerek precíz használata.
  • Elkötelezettség, csapatszellem és  3 műszakos munkarend vállalása.

Előnyt jelent:

  • Szikraforgácsoló (NC-vezérlés) kezelése, programozása, valamint rajzprogramok (AutoCad, Catia és Inventor) gyakorlati ismerete.
  • Gyalogkíséretű emelőgép-jogosítvány és -gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnál
  • Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat
  • Széleskörű juttatási rendszer
    • SZÉP-kártya,
    • Havi prémium, 13.havi fizetés
    • Saját buszjárat számos településről,
    • Karácsonyi és húsvéti ajándékcsomag,
    • Beiskolázási támogatás.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos

A fényképes, magyar nyelvű önéletrajzokat a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Hübner-H Kft. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból nyilvántartsa és kezelje. A Hübner-H Kft. adatvédelmi tájékoztatója elérhető a cég honlapján, az Adatvédelmi Szabályzat menüpont alatt.