Procter&Gamble/Hyginett Kft. (Gyöngyös) logo

Szerszámkészítő (fröccsöntő üzem)

  • Cég neve

    Procter&Gamble/Hyginett Kft. (Gyöngyös)

  • Munkavégzés helye

    3200 Gyöngyös, Jedlik Ányos út 2-4.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A Procter&Gamble a világ egyik legnagyobb nemzetközi vállalata. A világ 180 országában forgalmazott háztartási és kozmetikai termékeket 80 országban gyártjuk. Gyöngyösön található gyárunk jelenleg több mint 750 főt foglalkoztat és folyamatosan fejlődik. A második magyarországi P&G gyárban Oral-B elektromos fogkeféket szerelünk össze, fröccsöntünk és csomagolunk valamint Braun villanyborotvákat és női epilátorokat csomagolunk. Szakmai tapasztalattal rendelkező kollégákat az alábbi területre:

Főbb feladatok, munkák

  • Fröccsöntő szerszámok karbantartása és javítása
  • Alkatrész gyártás műszaki rajz alapján, illesztés
  • Fémmegmunkáló gépek napi használata (fúrógép, marógép, esztergagép, síkköszörű, szalagfűrész, szikraforgácsoló)
  • A szerszámok folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
  • Szerszám hibák kivizsgálása, elhárítása
  • Kapcsolódó dokumentumok kezelése, jelentések készítése
  • Szükséges anyagok és eszközök rendelkezésre állásának felügyelete, leltározása, dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség (szerszámkészítő, lakatos, gépi forgácsoló)
  • CNC megmunkálóközpont, CNC eszterga gép vagy CNC sík- palástköszörű vagy Szikraforgácsoló ismeret
  • Minimum 3 év karbantartásban vagy műhelyben szerzett tapasztalat
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Műszaki rajzolvasás
  • MS Office és számítógép felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Versenyképes juttatási csomag, cafetéria, 13. havi munkabér, 60% emelt műszakpótlék,
  • Munkába járás támogatása nettó 42 Ft/km saját gépjármű esetén
  • Támogatott étkezés
  • Mindennap ingyenes kávé
  • Részvényvásárlási program
  • Vállalat által szervezett és támogatott családi kirándulások
  • Sportklub tagság, Saját konditerem ingyenes használata
  • Folyamatosan felfelé ívelő karrierlehetőség
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve,
  • Folyamatos szakmai és egyéb tovább képzési lehetőségek,
  • Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája

RÉSZLETES szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével.