Szerszámkarbantartó

  • Cég neve

    Stanley Electric Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    3200 Gyöngyös, Gábor Dénes út 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Fröccsöntő szerszámok tervezett karbantartása.
  • A szerszámok gépekből történő kiszerelése, javítási helyre és visszaszállítása (daruzás)
  • Egyedi karbantartás, javítás, sérülés utáni nagyjavítás elvégzése
  • Alkatrészjavítás, csere

Elvárások

  • Középfokú gépészeti végzettség (technikusi vizsga előny)
  • 1-2 év szerszámkészítő, karbantartó, fémmegmunkáló területen szerzett tapasztalat
  • Fröccsszerszámok ismerete, Könnyű- és nehézgépkezelői jogosítvány
  • Önálló, megbízható és precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés,
  • Cafeteria,
  • munkába járás támogatása,
  • fizetett munkaközi szünetek

Céginformáció

Megbízható céget, hosszútávú állást keresel?

Ha igen, akkor itt egy jó lehetőség!

Ha érdekel, hogyan készül a japán autók lámpája, ha szeretnéd az elektronikai, gépészeti ismereteidet gyakorlatban használni és továbbfejleszteni, ha szívesen lennél egy fiatalos, dinamikus csapat tagja, akkor nálunk a helyed!

A gyöngyösi Ipari Parkban 20 éve működő, autólámpa gyártással foglalkozó cégünk az alábbi pozíciókba keres munkatársakat: SZERSZÁMKARBANTARTÓ

Ha érdekel a lehetőség, fényképes Önéletrajzodat a munkakör megjelölésével juttasd el hozzánk a "Jelentkezem" gombra kattintva.