Delego Személyzeti Szolgáltató Kft. logo

Szerszámkarbantartó (lakatos/szerkezetlakatos végzettséggel)

  • Cég neve

    Delego Személyzeti Szolgáltató Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szolnok

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A Delego Kft. az egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő- kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Fém alkatrészek tervezésével, gyártásával foglalkozó szolnoki partnerünk részére keresünk új kollégákat az alábbi pozícióba:

Szerszámkarbantartó

(lakatos/szerkezetlakatos végzettséggel)

Szolnok

DOLGOZZ a legversenyképesebb iparágban KARBANTARTÓKÉNT, ahol fejlődhetsz, tanulhatsz

Karbantartóként olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol szaktudásod értékelik?

Egy valóban jól fizető állást keresel?
Nem szeretnél hetek várni, hogy munkába léphess?

A LEGJOBB HELYEN JÁRSZ-> CSAPATUNK  CSAK RÁD VÁR!

Miért válassz minket?

  • VERSENYKÉPES ÓRABÉR -> pontosan érkező, biztos jövedelem
  • BÓNUSZ, BALESETBIZTOSÍTÁS -> megháláljuk sikerünkbe fektetett energiád
  • SZAKMAI KÉPZÉSEK -> támogatjuk a fejlődésed
  • GYORS FELVÉTELI ELJÁRÁS -> azonnali munkakezdés, mi nem váratunk meg
  • INGYENES CÉGES BUSZOK -> időt, energiát, pénzt spórolunk meg neked
  • SZAKMAILAG FELKÉSZÜLT CSAPAT -> egy klassz vezetővel öröm a munka

VERSENYKÉPES FIZETÉS – IZGALMAS MUNKA – BÓNUSZRENDSZER – CSALÁDIAS MUNKAKÖRNYEZET – INGYENES CÉGES BUSZOK

Feladataid a következők lesznek:

  • Gyártás során használt gyártósorok, présgépek és szerszámok állapotának ellenőrzése, javítása
  • Présüzemben található gépek, szerszámok karbantartása
  • Hegesztési, esztergálási feladatok elvégzése melyek szükségesek a karbantartáshoz
  • Megelőző, terv szerinti karbantartások végrehajtása
  •  Ad hoc felmerülő hibák elhárítása és azok azonnali jelzése a közvetlen felettes számára
  • Közvetlen felettestől érkező feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú műszaki vagy fémipari végzettség (lakatos, esztergályos területen) - ELENGEDHETETLEN a munkakör betöltéséhez!
  • Fémipari szerszámkarbantartásban szerzett szakmai tapasztalat (kézi hidegalakítás: fúrás, menetvágás, marás, csiszolás, köszörülés)
  • Hegesztési ismeret (AWI)
  • Műszaki beállítottság
  • Analitikus szemléletmód
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Kiváló problémafelismerő és megoldó képesség
  • Magas együttműködési és erős kommunikációs készség
  • Több műszakos munkarend és álló munka vállalása
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés

Előnyt jelenthet:

  • Szerszámkészítői végzettség
  • Híddarukezelői képesítés

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Szolnok
  • Munkarend: 3 műszak

INGYENES céges buszjáratok az alábbi településekről biztosítottak:
 Abony, Cegléd, Fegyvernek, Karcag, Kisújszállás, Kenderes, Kunhegyes, Kunmadaras, Kunszentmárton, Martfű, Rákócziújfalu, Rákóczifalva, Szajol, Szandaszőlős, Szapárfalu, Szolnok, Tiszapüspöki, Tiszaföldvár, Tiszatenyő, Törökszentmiklós, Kengyel, Bagimajor, Bánhalma

Egyéb településekről is TÁMOGATJUK a bejárást az MT-ben előírtak szerint!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük küldd el önéletrajzodat– a pozíció megjelölésével - a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kölcsönzési engedélyszám: 1432-1/2012-1300-915
Minősített kölcsönzési engedélyszám: BP/0701/075046-5/2022-10