Szerszámkarbantartó

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Pest megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Megbízónk egy amerikai tulajdonban lévő, műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó vállalat. Növekvő gyártási kapacitásuk támogatása érdekében keressük legújabb tapasztalat kollegájukat 12 órás munkarendbe a következő pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Műanyag fröccsöntő szerszámok karbantartása, a kopó alkatrészek cseréje
  • Szerszámhibák okának keresése, javítások elvégzése, a rajzdokumentációk átnézése
  • A javított alkatrész beillesztése a gyártó szerszámba
  • Szerszámok kikészítése terv alapján a gépekhez

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettséged műszaki területű
  • Műszaki rajzolvasásban jártas vagy
  • Ismered a műanyag hőre lágyuló fröccsöntő szerszámokat
  • Rendelkezel melegcsatornás, hidraulikus magmozgatású szerszámokra vonatkozó ismeretekkel

Amit kínálunk:

  • Hozott tapasztalatnak megfelelő alapbér
  • Nettó havi 14.000 forint SZÉP kártya juttatás
  • Éves bónusz és nyaralási támogatás
  • Vasárnapi és műszakpótlék
  • Folyamatos fejlődés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Szakmunka
  • Gépszerelő

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye:2314, Halásztelek - 690-es buszmegállótól pár perc sétára
  • Munkavégzés pontos ideje: 4 műszakos munkarend (folyamatos 12 óra)