Szerszámelőkészítő

  • Cég neve

    Manrey Kft.

  • Munkavégzés helye

    1211 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 600e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Szerszámraktár kezelése
  • Marógép kezelők által meghatározott forgácsoló szerszámok előkészítése
  • Gyártásból visszaérkező szerszámok ellenőrzése, karbantartása
  • Készletgazdálkodási rendszer naprakészen tartása
  • Szerszámbemérő gép és mikroszkóp használata

Elvárások

  • A munkakör könnyen elsajátítható, szakirányú tapasztalat nélkül is várjuk a jelentkezéseket
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás, monotónia tűrés

Előnyt jelent

  • Fémmegmunkálásban esetleg egyedi gyártásban szerzett tapasztalat
  • Forgácsoló szerszámok, befogók, befogási módszerek ismerete

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • H-P 6.00- 14-30-ig vagy 7.00- 15.30 munkaidő
  • Fejlődésben lévő, stabil vállalat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Modern munkakörülmények
  • Versenyképes fizetés (+ kiemelkedő cafeteria)
  • Emberközpontú, fiatalos munkahelyi légkör

Céginformáció

Fémmegmunkálással foglalkozó partnercégünk üzemébe keresünk kollégát

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérem, küldje el az önéletrajzát. Köszönöm!