FAG Magyarország Ipari Kft.  (Schaeffler Csoport) logo

Szerszámelőkészítő diszponens

  • Cég neve

    FAG Magyarország Ipari Kft. (Schaeffler Csoport)

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Munkakörbe tartozó főbb feladatok

  • szerszámok előkészítési tervének elkészítése, koordinálása
  • szerszám regenerálások ütemezése, nyomon követése és beérkezés utáni ellenőrzése
  • szerszámok műszaki paramétereinek egyeztetése a beszállítókkal
  • rendelések nyomon követése és beérkezés utáni ellenőrzése
  • eszközök, gépek üzembe helyezésének és selejtezésének végrehajtása
  • felmerülő szerszám problémák megoldásában való részvétel
  • költségvetés tervezésben, készletgazdálkodásban való közreműködés – készletfigyelés és leltározás
  • reklamációk kezelésének koordinálása, intézkedések meghozatalában való részvétel
  • technológiai változások kezelése
  • terület mutatószámainak vezetése, nyomon követése

Munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek

  • műszaki területen  készletgazdálkodási területen szerzett 1-2 éves tapasztalat vagy felsőfokú végzettség
  • középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • rugalmasság, motiváció, kiváló csapatjátékos hozzáállás
  • proaktivitás, fejlesztő szemléletmód
  • SAP tapasztalat előnyt jelent
  • hasonló munkakörben, multinacionális termelő vállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem mellett éves bónusz
  • többféle béren kívüli juttatás
  • szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőséget
  • dinamikusan fejlődő nemzetközi munkakörnyezet

A világ számos pontján jelenlévő vállalatként kiemelkedő fontossággal bír számunkra, hogy a megfelelő tisztelettel kezeljük egymást, továbbá, hogy minden nézőpontnak és új ötletnek megadjuk a kellő figyelmet. Azáltal, hogy nagyra becsüljük különbözőségeinket, kreativitásra sarkalljuk egymást, és előre mozdítjuk az innovációt. Ezáltal hozzájárulunk a fenntartható értékteremtéshez nem csupán gazdasági, de társadalmi alapokon is. Mi, közösen alakítjuk a világ mozgását.

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk. Várjuk jelentkezését.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment