Szerszám karbantartó

  • Cég neve

    OTTO FUCHS Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A prés- és hengerező szerszámok tisztítása, szerelése, karbantartása.
  • A szerszámok állapotának folyamatos ellenőrzése.
  • Az üzemi körülmények között elvégezhető kisebb sérülések javítása.
  • Hengerező- és présszerszámok előkészítése a gyártási igényeknek megfelelően
  • Szerszám karbantartási feladatok.

Elvárások

  • Szakmunkás képesítés (szerszámkészítő, lakatos)
  • Minimum 3 éves szakmai gyakorlat
  • Autóipar területén szerzett tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 12 órás munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Gázüzemű targonca és / vagy híddaru kezelői jogosítvány

Amit kínálunk

  • Cafeteria és bónuszrendszer már a próbaidő alatt is!
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Az OTTO FUCHS Hungary Kft. 27 éve gyárt Magyarországon alumínium keréktárcsákat, olyan prémium kategóriás autógyáraknak, mint a BMW, Audi, Mercedes, Mercedes AMG, Porsche. A tatabányai gyárban kizárólag préselt keréktárcsák készülnek, melyek erősebbek, vékonyabbak, könnyebbek és általuk üzemanyag takarítható meg.

Folyamatosan fejlődő gyárunkba jelenleg szerszám karbantartó pozícióba keresünk munkatársat.