Szerkezetlakatos

  • Cég neve

    JÁTÉKNAP Kft.

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Jászberényi út 13.

  • Fizetés

    Nettó 350e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Játszótéri eszközök gyártásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő társaságunk budapesti telephelyére fém megmunkálásban gyakorlott, képesített lakatos Munkavállalót keres.
Feladatok:
- fém szerkezetek gyártása műszaki rajzok alapján
- CO és AWI hegesztés, a szükséges technológiák alkalmazása
- fémipari kis- és nagygépek használata
- tervezőinkkel gyártási folyamat közbeni folyamatos egyeztetés, kommunikáció

Elvárások

Elvárások:
- A munkakör betöltéséhez CO és AWI hegesztő végzettség és gyakorlat szükséges
- műszaki rajzok értelmezése, olvasása, ez alapján önálló és csapatban történő munkavégzés

Előnyt jelent

Jogosítvány előnyt jelent.

Amit kínálunk

A feladatok ellátásához minden szakmai segítséget, munkaeszközt és kiváló csapatot biztosítunk.
Kellemes munkakörnyezetben, hétfőtől péntekig 7.00- 15.00-ig tartó munkarendben kell dolgozni, a játszóteres szezon alatt (tavasztól-őszig) előfordulhatnak túlórák.
Jól teljesítés esetén garantált megbecsülés várja!

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A JÁTÉKNAP Kft. kültéri, játszótéri tanúsítvánnyal rendelkező játszótéri eszközök gyártójaként már 16 éve meghatározó cég a piacon, játszótereinkkel az ország minden pontján találkozhat.
Látogasson el honlapunkra további információkért!
A munkavégzés helye Budapesten a X. kerületben történik, amely tömegközlekedéssel is könnyen és gyorsan megközelíthető.

Jelentkezését lehetőleg önélatrajz csatolásával a megadott elérhetőségeken, írásban várjuk.