Transfer International Staff Kft. logo

Szerkezet lakatos

  • Cég neve

    Transfer International Staff Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Megyeház utca

  • Fizetés

    Bruttó 418e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Vasúti (24 m) alváz szerkezetek összeállítása
  • Elektromos buszok, lószállítók, egyéb acélszerkezetek
  • baleset és tűzvédelmi előírások betartása

Elvárások

  • lakatos végzettség
  • 1-2 év tapasztalat
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Érvényes tűzvédelmi szakvizsga
  • kiemelkedő rajzolvasás!!!! (ez nélkülözhetetlen!!!)

Előnyt jelent

  • Járműipari tapasztalat

Amit kínálunk

  • nettó 417.500 Ft/hó + 30 % műszak pótlékok + túlórázási lehetőségek!
  • Bejárás támogatás: 100% tömegközlekedés, 40Ft/km autó

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Várjuk jelentkezésed, ha úgy érzed, hogy tudásoddal, képességeddel hozzájárulhatsz vállalatunk további sikereihez.
Vállalatunk nem titkolt célkitűzése, hogy új perspektívát nyisson a piacon, melyhez lelkes, a szakma iránt elkötelezett kollégákat keresünk.
Több mint 125 év buszgyártásban szerzett tapasztalatunkat a legmodernebb technológiai megoldásokkal ötvözve tervezzük és gyártjuk elektromos buszainkat a világ útjaira.

Szakmai önéletrajzzal emailben