Szerkezet lakatos, minősített hegesztő

  • Cég neve

    B&B KREATÍV Kft.

  • Munkavégzés helye

    1105 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 500e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Egyedi acélszerkezetek  gyártására keresünk tapasztalattal rendelkező, munkájára igényes, megbízható szerkezetlakatost és minősített hegesztőt. Feladatok közé tartozik a szerkezetekhez szükséges anyagok deponálása, méretre vágása, a szerkezetek összeállítása, hegesztése.

Elvárások

Szakirányú végzettség, több éves tapasztalat, műszaki rajz olvasása és értelmezése, hegesztőnél érvényes minősítés.
Megbízhatóság, önálló munkavégzés.

Elvárás a munkakezdésre munkaképes állapotban való megjelenés és a munkaidő alatt tilos az alkohol- és tudatmódosító szerek használata.

Előnyt jelent

B kategóriás jogosítvány, targoncakezelés

Amit kínálunk

Cégünk egy dinamikusan fejlődő iparágban van jelen, stabil háttérrel rendelkezik. Támogatjuk munkavállalóink szakmai fejlődését! Teljesítményarányos bérezéssel, korrekt munkakörülmények biztosításával igyekszünk egy hosszútávú munkakapcsolat kialakulását segíteni.

Céginformáció

Cégünk mobilház vázak, konténervázak és acélszerkezetű házak gyártásával foglalkozik. Mivel kiemelten fontos számunkra a legmagasabb szintű minőség, így a megfelelő szaktudást, és elhivatottságot kiemelten díjazzuk

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű fényképes Önéletrajzát!