Szerkesztő

  • Cég neve

    MŰSZAKI KÖNYVKIADÓ Kft

  • Munkavégzés helye

    1032 Budapest, San Marco utca 57.

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Tankönyvek, tanulást, tanítást segítő kiadványok szerkesztése.
Kéziratok feldolgozása, lektoráltatása.
Szövegek szerkesztése.
Képszerkesztés (képek válogatása, elhelyezése a szövegben).
Illusztrációk rajzoltatása és ellenőrzése.
Kapcsolattartás közreműködőkkel.
Munkakörhöz kötődő adminisztratív feladatok ellátása.
Szakmai bemutatókon, konferenciákon és egyéb szakmai rendezvényeken való rugalmas részvétel külső és belső helyszíneken egyaránt.

Elvárások

Office based munkavégzés.
Hatékony kommunikációs, szövegértési és szövegstrukturálási készség.
Kiemelkedő szövegalkotási készség.
MS Office, Adobe Acrobat professzionális szintű ismerete.
Pontos és hatékony munkavégzés.
Kreatív látásmód, vizualitás.
Monotonitástűrés, egyéni munkavégzés preferálása.
Angol vagy német nyelv minimum középfokú ismerete.

Előnyt jelent

B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

Határozatlan idejű munkaszerződés.
Színvonalas munkakörnyezet, saját iroda.
Felelősségteljes, önálló kihívást jelentő feladatok.
Fejlődési és előrelépési lehetőség.
Stabil céges háttér.

Fényképes önéletrajzot és motivációs levelet a nettó fizetési igény megjelölésével várunk a "Jelentkezem" gombra kattintva.