HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft. logo

SZERKESZTŐ (16-2741)

  • Cég neve

    HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Távmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Piacvezető B2B informatikai-üzleti médiacég részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • a havi nyomtatott B2B magazin szerkesztése
  • a beérkezett cikket nyelvi, helyesírási ellenőrzése
  • az online felületre készülő hírek, cikkek szerkesztése
  • további médiatartalmak szerkesztése
  • cikkek írása a nyomtatott magazinba
  • online hírek, cikkek írása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • magas szintű angol nyelvtudás
  • kiváló íráskészség, helyesírás
  • PR-anyagok írásában szerzett tapasztalat
  • precizitás
  • proaktív, kezdeményező attitűd
  • megoldásorientált gondolkodás

Előnyt jelent:

  • üzleti-informatikai média területén szerzett tapasztalat
  • szerkesztőségi munkafolyamatok alapos ismerete
  • Adobe tördelő és grafikus programok ismerete
  • audiovizuális tartalmak (videó, podcast) előállításában szerzett tapasztalat
  • SEO ismeretek
  • social media tartalmak előállításában és publikálásában, SM-kampányok lebonyolításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • változatos, sokrétű munka
  • kellemes munkakörnyezet

A munkavégzés helye: Budapest, II. kerület (a munkavégzés helyhez kötött, nincs lehetőség távmunkára, hibrid munkavégzésre)

szerkesztő, B2B, cikk, online, informatika, PR

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZEM” gombra kattintva!