Széria beszerező

  • Cég neve

    ILCON Várpalota Kft.

  • Munkavégzés helye

    8100 Várpalota

  • Fizetés

    Bruttó 650e - 650e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Windows
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Széria anyagok beszerzése, logisztikai nyomonkövetése. Ártárgyalások lefolytatása, alternatív beszállítók és anyagok felkutatása. A termelés és sales csapat támogatása.

Elvárások

Műszaki és gazdasági érzék. Elektronikai és mechnaikai alkatrészek és anyagok alapvető ismerete.
Csapatszellem, angol nyelv stabil ismerete, önálló gondolkodás.

Előnyt jelent

Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat (műszaki anyagok beszerzése) vagy affinitás ennek megtanulására. Üzletvitel kínai partnerekkel.

Amit kínálunk

Egy rendkívül dinamikusan fejlődő üzlet része lenni, érdekes és pörgős feladatok, összeszokott csapat, modern Irodai környezet. Orvostechnikai terület.

Céginformáció

 Az ilcon Várpalotán több mint 14 éve fejleszti és gyártja sajátmárkás termékeit. A világ minden pontjára exportáljuk Innovatív lineáris aktuátor megoldásainkat, elsősorban kórházi/ápolási ágyakhoz és ipari mozgatószerkezetekhez.
Cégünk a német NWI-Group konszern tagja, világszerte több mint 2000 kollegával.