ELMŰ Hálózati Elosztó Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Szerelői csoportvezető (létesítési csoport)

  • Cég neve

    ELMŰ Hálózati Elosztó Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    1116 Budapest, Mezőkövesd u 5-7.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Egészségbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

ELMŰ Hálózati Kft. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Az ELMŰ Hálózati Kft. üzemelteti az elosztóhálózatot Budapesten és Pest megyében. Több mint 1 millió fogyasztó napi villamosenergia ellátásáért vagyunk felelősek.

Feladatok

  • Létesítési szerelő csapat (7-10 fő) irányítása, munkájának szervezése
  • Közép- és kisfeszültségű, kábeles és szabadvezetékes hálózatépítések helyszíni irányítása
  • Elosztóhálózati beruházási projektek (kis- és középfeszültségű hálózatépítés, kábeles, szabadvezetékes) szervezése, lebonyolítása, adminisztrálása
  • Jogszabályok, rendeletek, szabványok, belső előírások gyakorlati alkalmazásának segítése, ellenőrzése a vonatkozó belső szabályzatok szerint
  • Módszertani, szakmai útmutatás adása a kollegáknak

Elvárások

  • Középfokú erősáramú végzettség
  • Kisebb kivitelezési csapatok, brigádok (7-10 fő) irányításában szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Felelős Műszaki Vezető jogosultság vagy a hozzá szükséges tapasztalat
  • KÖF-KIF hálózatépítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • KÖF-KIF hálózatépítésre vonatkozó felelős műszaki vezető jogosultság
  • KÖF-KIF kábelszerelő képesítés
  • Villamos hálózatkezelő képesítés

Amit kínálunk

  • Éves bruttó 300.000 Ft cafeteria keret
  • Áramdíj kedvezmény
  • Bónusz - elérhető az éves alapbér 10%-a
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Biztosítás magánegészségügyi vizsgálatokra
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat
  • Továbbképzési támogatás
  • Kedvezményes üdülési lehetőség
  • Készenlét- és túlórapótlék

Munkavégzés helye: 1116 Budapest, Mezőkövesd u 5-7.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő