Szerelő (w/d/m) Budapest

  • Cég neve

    TIER Operations Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1105 Budapest, Vaspálya utca 55.

  • Fizetés

    Bruttó 255e - 265e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Magyar középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A TIERNÉL RÁD VÁRÓ FELADATOK (Reggeli & Délutáni műszak) (Angol nyelvű leírás lent)
  • A raktárba érkező járművekkel (e-scooterekkel) kapcsolatos problémák kezelése és diagnosztizálása
  •  A járműveket gyors és hatékony javítása, maximalizálva a városban elérhető és működő járművek számát, az inaktív járművek számának minimalizálása
  • A raktár rendben tartása, a járművek zökkenőmentes cseréjének (ki és be) biztosítása
  • Segítség a leltár kezelésében, a pótalkatrészek és készletek nyomon követésében

Elvárások

AMIRE A FELADAT BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGED LESZ
  • Kézügyes hozzáállás, okos és megbízható vagy, és szenvedélyesen rajongsz a kétkerekű járművekért
  • Lelkiismeretesen és biztonságot szem előtt tartva dolgozol
  • Autók, kerékpárok, e-bike-ok vagy e-scooterek javításában szerzett tapasztalat, valamint elhivatottság a fejlődésre
  • Csapatjátékos vagy, aktív, energikus és tudsz önállóan dolgozni
  • Magyar nyelvtudás szükséges

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI
  • Ingyenesen utazhatsz e-scootereinken, hogy felfedezd a várost
  • Teljesen ellátunk minden eszközzel és felszereléssel, amire a műszakod alatt szükséged lesz
  • Egy barátságos és nemzetközi csapatban fogsz dolgozni az egyik raktárunkban
  • Csapatépítőink alkalmával  minőségi időt tölthetsz a kollégáiddal
  • Agilisak vagyunk, növekedünk! A TIER-nél van hely az exponenciális szakmai és személyes fejlődésre, és munkáddal nagy hatást gyakorolsz az cég jövőjére nézve
  • A TIER-nek célja és küldetése, hogy jó irányba változtassa meg a városi mobilitást

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló